Adidas Gym Vibes – żel

Dziś czas na żel pod prysznic GYM VIBES firmy Adidas.
Jest to produkt przeznaczony dla kobiet, stworzony przy udziale sportowców, a skierowany przede wszystkim do Pań aktywnych.
Co pisze o nim producent:

Adidas Gym Vibes żel pod prysznic dla kobiet. Opracowany z udziałem sportowców.
  • Wzbogacony wyciągiem z owoców pomaga utrzymać dobre samopoczucie.
  • Stymulujący zapach połączony z orzeźwiającą formułą pobudza Twoje zmysły.
  • Nie zawiera mydła. Przetestowany dermatologicznie.


Opakowanie: 
Zgrabna, przezroczysta buteleczka o pojemności 250 ml z fajnymi wypustkami zapobiegającymi wyślizgiwaniu się żelu z rąk podczas kąpieli. Niby gadżet ale faktycznie się sprawdza. Zamknięcie buteleczki wyprofilowane tak by otwarcie go nie stanowiło problemu nawet kiedy mamy śliskie ręce np. od szamponu. Plusem jest także fakt , iż dzięki przejrzystemu opakowaniu widzę ile produktu mi jeszcze zostało.
Zapach
Żel ma odświeżający, owocowy zapach. Choć bardzo lubię kosmetyki  kojarzące się ze słodkościami typu karmel, kokos czy migdały, to do fitness klubu, który odwiedzam regularnie, zdecydowanie wybieram produkty o nieco innych walorach zapachowych. J Tutaj Adidas sprawdził się bardzo fajnie. Nie zauważyłam jednak by zapach dłużej utrzymywał się na skórze.
Wydajność
Używam swojej buteleczki codziennie od blisko 4 tygodni a zdążyłam zużyć dopiero połowę opakowania. Dziwne to trochę, gdyż mój brat testujący żel dla mężczyzn, jako mankament wymienia właśnie słaba wydajność.. Cóż.. Może to indywidualna kwestia i każdy z nas zużywa jednorazowo inną ilość produktu.. Nie wiem. W każdym razie ja tutaj swojemu żelowi nic zarzucić nie mogę J
Poza tym żel dobrze się pieni i spłukuje bez  problemu. Kosztuje, z tego co zdarzyłam się zorientować, ok. 10 zł i jest łatwo dostępny.
Ja jestem z niego zadowolona. A Wy? Miałyście okazję używać żeli Adidasa? Lubicie kosmetyki tej marki?

PODOBNE POSTY

9 komentarzy

  1. Zawsze jak czytam o takich żelach to mam ochotę iść na siłownie i poćwiczyć 😛 nie wiem jaki to ma związek, ale zawsze się tak czuje 😛 Szkoda tylko, że nie ma w sobie dodatkowo tych takich kuleczek peelingujących 🙂

  2. Miałam kiedyś żel peelingujący Adidas, ale nie pamiętam dokładnej nazwy i zapachu. Może nie ścierał za bardzo, ale był wydajny i bardzo odświeżający.