Akwarele/tinty w pisaku od Born Pretty Store

BPS tints

Jakiś czas temu dotarły do mnie dwie nowości od sklepu Born Pretty Store, które chciałabym Wam dziś pokazać.

Do tej pory używałam tego typu produktów w formie raczej przypominającej lakier, czyli po prostu w buteleczce z pędzelkiem. Tym razem mamy coś na kształt pisaka zakończonego precyzyjnym pędzelkiem, co przyznam szczerze, jest bardzo wygodne. No i wybór kolorów jest też spory.

https://www.bornpretty.com/

Cena regularna to $3,99. Znajdziecie je TUTAJ lub wpisując w wyszukiwarce symbol #46717.

Ja wybrałam sobie do testów dwa kolory: nr 04 Holy Mate oraz 09 Do A Wish.
Oba mają bardzo intensywny kolor. Poniżej możecie zobaczyć je oba na białej bazie.

BPS tints

Można oczywiście wykorzystać tę moc koloru w pełni bądź, tak jak ja, niejako rozcieńczyć je (ja użyłam bezbarwnego tintu Rosalind) i uzyskać bardzo delikatny, pastelowy kolor. Wszystko zależy od Was.

W każdym razie moim zdaniem jest to bardzo fajny, wygodny i łatwy w obsłudze produkt.

Zdobienie

W moim zdobieniu wykorzystałam oba te odcienie, ale właśnie takie dość mocno rozcieńczone żeby uzyskać subtelniejszy efekt. Wzór , którego użyłam pochodzi z płytki Born Pretty BP L-051 i odbiłam go bielą B. Loves Plates BLP02 B. an Arctic Snow. Jak Wam się podoba?

BPS tints
BPS tints

Na koniec przypominam, że korzystając z kodu YJL91 możecie dostać 10% rabatu na zamówienie w sklepie BORN PRETTY STORE. Wysyłka nierejestrowana jest darmowa.
For all of you nail art  fans, here is the 10% off code for your orders from Born Pretty Store – YJL91

banner

PODOBNE POSTY

3 komentarze

  1. super wyszło! ja do tej pory miałam tylko akwarelki w formie lakieru, ale nie za bardzo się z nimi polubiłam, bo pędzel nakłada za dużo produktu i na paznokciu mam wielką jednolitą plamę -.- taka pisakowa forma wydaje się o wiele lepsza 😉