Anatomicals – żel pod oczy

Pora na ostatni z produktów Anatomicals, które dane było mi testować dzięki niedawno nawiązanej współpracy.

I tak ja pozostałe dwa produkty szybko podbiły moje serce, tak temu chciałam dać troszkę więcej czasu, jako że po pierwszych użyciach szału nie zrobił..
No i niestety w tej kwestii niewiele się zmieniło.. Ale może od początku.

Co pisze o nim producent:

Nie kupuj oka w worku albo !!! wyszło oko z worka (chodzi oczywiście o worki pod oczami)


Oczy są zwierciadłem duszy. jeśli jesteś przesądna (i przezorna), będziesz o nie dbać. W przeciwnym razie grozi Ci 7 lat nieszczęścia! Ten delikatnie napinający żel sprawi, że twoje oczy będą wyglądać obłędnie…odpukać! 😉

Konsystencja, zapach, wchłanianie: 

Produkt ma konsystencję przezroczystego żelu o przyjemnym zapachu. Wchłania się przyzwoicie ale wolniej niż żel pod oczy Flos Lek, który już opisywałam. Nada się pod makijaż, ale trzeba dać mu troszkę czasu na wchłonięcie.. Zdarzyło mi się pospieszyć i zbyt szybko nałożyć na niego podkład mineralny, co zaowocowało plamami.

Cena:  19 zł / 15 ml

Gdzie kupić:  sklep internetowy Leri  (wyłączny dystrybutor na Polskę)

Moja opinia: 

Zacznę może od tego, że na szczęście z workami i cieniami pod oczyma przychodzi mi się zmagać jedynie sporadycznie. Żel Anatomicals miał więc zdecydowanie ułatwione zadanie.. Moim zdaniem jednak nie sprostał mu do końca.. Poza delikatnym nawilżeniem okolicy oczu, nie zrobił nic.. Wątpię czy poradziłby sobie z workami czy cieniami.. Ot, zwykły kosmetyk jakich sporo.. Nadałby się pewnie dla młodziutkich dziewczyn, które nie oczekują od żelu pod oczy niczego więcej niż nawilżenia skóry.. Dla kobiety w moim wieku (zbliżam się do 30) jego działanie jest jednak zbyt słabe.

PODOBNE POSTY

7 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *