B. mini Ahoy, Captain! i Cactus Garden, czyli nowości od B. Loves Plates

Hej kochani.
Dziś mam dla Was coś wyjątkowego. Dosłownie minuty temu premierę miały dwie nowe płytki marki B. Loves Plates, czyli Ahoy, Captain! oraz Cactus Garden.

Już sama premiera to super wydarzenie, a tutaj jest o tyle ciekawiej, że po raz pierwszy Ania przygotowała dla nas płytki w wersji mini 😀 Takie maluchy tematyczne to moim zdaniem super sprawa. Dzięki temu, że są mniejsze, można zrobić ich znacznie więcej i o bardzo różnej tematyce. Wiadomo że nie każdy temat obiektywnie patrząc nadaje się by poświęcić mu całą dużą płytkę. Mając w asortymencie formę mini można sięgnąć po masę fajnych tematów, które normalnie mogłyby nie doczekać się szybko pokazania. Przynajmniej ja to tak odbieram, choć nie wiem czy taki był właśnie zamysł Ani 😉

Ja osobiście mam nadzieję, że taki płytek z czasem będzie więcej, a Was zapraszam do obejrzenia recenzji i moich zdobień, jakie zdążyłam do tej pory nimi wykonać 😀

Na początek kilka faktów o samych płytkach.
Ich wymiar to: 7 cm x 8 cm
Wzory całopaznokciowe mają wymiar: 1,8 cm x 2 cm.

Cena: 24,90 zł.

Kupicie je oczywiście w sklepie B. Loves Plates.

 

B. mini Ahoy, Captain!

Nie trudno się domyślić, że jest to płytka marynarsko-morska 😀

Mamy tu 5, albo 6 jeżeli wziąć pod uwagę duże macki ośmiornicy, wzorów całopaznokciowych oraz 8 mniejszych wzorków. Jest tu coś dla każdego, bo i trochę morza w postaci fal czy ośmiornicy, trochę tematów pirackich, a także marynarskie kotwice, koła ratunkowe czy stateczki z papieru. Ania bardzo fajnie to wszystko dobrała i połączyła w bardzo ładną płytkę dla fanek tej tematyki.

Jeśli chodzi o same wzory, to moim faworytem są całopaznokciowe kotwice, macki ośmiornicy i list w butelce. Nie ma tu ani jednego wzoru, którego bym nie chciała kiedyś wykorzystać. Uważam, że wszystkie są fajne i oferują wiele możliwości.

Jakościowo jak zawsze jest bez zarzutu.  Obejrzyjcie swatche poniżej.

B. mini Ahoy Captain

No a teraz 3 zdobienia z tą płytką 😀

 

1.  KOTWICE

 

i znów zapomniałam, że na macie nie robi się naklejek z napisami 😉

B. mini Ahoy Captain

B. mini Ahoy Captain

B. mini Ahoy Captain

 

 

2.  FALE – baza to Golden Rose Metals 114. Stemplowałam bielą BLP02 B. an Arctic Snow, a kolorowałam lakierami: Golden Rose Color Expert 43 i granatowym Lady Code.

 

 

3.  STATECZKI i KOŁA RATUNKOWE 🙂 – baza to pomarańczowy lakier Kaleidoscope. Stemplowałam czernią BLP01 B. a Black Hole, zaś kolorowałam lakierami Golden Rose Prodigy Gel 17 i bielą Diadem.

B. mini Ahoy Captain

B. mini Ahoy Captain

B. mini Ahoy Captain

 

 

B. mini Cactus Garden

 

To z kolei przesłodka płytka z wariacją na temat kaktusów. To mój faworyt z tych dwóch płytek. Wzory są prześliczne. Mamy tu 4 wzory całopaznokciowe , sporo małych wzorów idealnych do kolorowania, a na dole coś perfekcyjnego do gradientów jako bazy i czarnego wzoru kaktusów na dole. Widzę tam taki zachód słońca i na dole rozciągnięta na 4 paznokcie panorama z kaktusami 😀  Takie mani kiedyś na bank powstanie!

Co fajne, większość z nich jest idealna do kolorowania 😀

Poniżej macie swatche wszystkich wzorów.

 

 

Cudo prawda? 😀

A teraz oczywiście testowe zdobienia.
Z tą płytką zdążyłam zrobić 2.

1. Inspirowane grafiką @zoe.wodarz z Instagrama.

Co prawda wybrałam inny kolor bazowy, ale te czerwone akcenty dodane do tła zainspirowała właśnie jedna  z jej prac.
Baza to szary Mollon Morning Fog. Czerwone akcenty (płytka UC 15-02) dodałam specjalnie klasycznym lakierem Vipera BB 26 żeby nie były zbyt intensywne. Kaktusy z płytki B. mini odbiłam zielonym Konadem i pokolorowałam lakierem China Glaze Shore Enuff. Ja jestem w  tym mani zakochana 😀
Co sądzicie? 🙂

 

 

2. KAKTUSY NA WESOŁO 😉

No i drugie zdobienie. Baza to Orly Summer Fling. Kaktusiki odbiłam czarnym BLP01 B. a Black Hole, a do pokolorowania użyłam różnych lakierów, których nie będę już wymieniać, bo są mało istotne 😉

Podoba Wam się?

 

Cactus Garden

cactus garden

To tyle. Jak Wam się podobają nowości B. Loves Plates? Skusicie się na ich zakup? 😀

Koniecznie dajcie znać co sądzicie i która z nich bardziej przypadła Wam do gustu 🙂

PODOBNE POSTY

7 komentarzy

  1. Zgadza się Martuś, taki był zamysł stworzenia mniejszych płytek, aby móc sięgnąć po mniejsze tematy ^^ dziękuję za cudny post i mnóstwo przepięknych zdobień ?

  2. No cóż, kaktusy są bezbłędne i nieziemskie 😀 ale ogólnie musze mieć obie płytki 😀