Born Pretty Pure World – L001 + Masura Lavender Lemonade – recenzja

Born Pretty Pure World - L001

Ostatnio sporo u mnie recenzji płytek ze sklepu Born Pretty Store. Mam nadzieję, że Was nimi nie zamęczam za bardzo, ale tyle fajnych nowości wychodzi, że trudno mi się im oprzeć 😉

Dziś będzie to płytka, która wyjątkowo mocno przypadła mi do gustu, bo ma przecudne wzory. Born Pretty Pure World – L001, to znów kwiaty i motyle. Ostatnio bardzo mocno mnie w stronę takich motywów ciągnie, ale to już pewnie zauważyliście 😉

Born Pretty Pure World - L001

Całość jest moim zdaniem śliczna. Tylko drugi wzór od prawej z dolnego rzędu wydaje mi się taki nie do końca tu pasujący (nie jestem pewna co przedstawia, mi kojarzy się z górami), ale reszta jest super.

Tą płytkę kupicie TUTAJ. Cena regularna to $5,99. Obecnie w promocji za $3,99.

Jakościowo nie mam zastrzeżeń. Zerknijcie na swatche.

Ok, to teraz pora na testowe zdobienie. Nim jednak do niego przejdę, pokażę Wam jeszcze na szybko śliczny lakier, który posłużył mi tu za bazę, czyli MASURA Lavender Lemonade. Absolutne cudeńko o fantastycznej formule. 2-3 cienkie warstwy do pełnego krycia, szybki czas schnięcia. O jego urodzie chyba nikogo przekonywać nie muszę 😉

Prawda, że piękny? 😀

Na Masurce najpierw wylądowała warstwa nowego, złotego topu, który mnie oczarował odkąd tylko wyjęłam go z paczki, więc wrzucam go teraz gdzie tylko się da 😉 Mowa o Polished for Days – Seraphine. Jest boski moim zdaniem. Jestem w nim zakochana i postaram się go Wam wkrótce pokazać dokładniej.

Na tak przygotowanej bazie z kolei wylądowały naklejki z motywem kwiatowym z płytki Born Pretty Pure World – L001 właśnie.

Do odbicia wzoru wykorzystałam obłędny fioletowy lakier Kaleidoscope stf-309 Restless Night. Do pokolorowania kwiatów użyłam za to:

  • Maga Biała Dama
  • Models Own Strawberry Tarte
  • Colour Alike Pepper Stem

Naklejki aplikowałam standardowo już na Bonder od Orly, a utrwalałam topem Glisten & Glow.

na zbliżeniu fajnie widać złote drobiny lakieru Seraphine 🙂

Mi osobiście to połączenie bardzo przypadło do gustu. Co sądzicie?
Koniecznie napiszcie też jak Wam się podoba ta płytka 🙂

Na koniec przypominam, że korzystając z kodu YJL91 możecie dostać 10% rabatu na zamówienie w sklepie BORN PRETTY STORE. Wysyłka nierejestrowana jest darmowa.

For all of you nail art  fans, here is the 10% off code for your orders from Born Pretty Store – YJL91

banner

PODOBNE POSTY