Born Pretty Store Deluxe Holographic – Blue Love

BPS Blue Love - Lina Totally Negative 02

Hej.
Dziś chciałabym Wam pokazać obłędny wręcz lakier holograficzny od Born Pretty Store o nazwie Blue Love.
To cudeńko pochodzi z serii opisanej na ich stronie jako Deluxe Holographic. Seria liczy sobie 10 odcieni. Każda z 6 ml buteleczek kosztuje w cenie regularnej $7,99, a obecnie $6,99.
Znajdziecie je TUTAJ.

 

 

Born Pretty Store Blue Love

 

BPS Blue Love

W swoich zbiorach posiadam sporo lakierów holograficznych, zarówno jaśniejszych jak i ciemniejszych, ale takiego typowego holo o tak intensywnym niebieskim odcieniu jak ten, nie mam. Zakochałam się widząc swatche na stronie Born Pretty Store i na żywo nadal jestem nim zachwycona, bo jest piękny.

BPS Blue Love

 

Nie dość, że wygląda bosko, to jeszcze ma rewelacyjną formułę. Maluje się nim super przyjemnie, a pełne krycie mamy już po pierwszej warstwie!  Druga nie jest niezbędna, ale dodaje mu nieco intensywności i głębi. Od was zależy jak będziecie go nosić.

Czas schnięcia jest bardzo krótki, za co kolejny plus. Autentycznie nie widzę żadnych wad. No może poza ceną i pojemnością, bo takiego lakieru chyba chciałabym mieć większą butelkę 😉

BPS Blue Love

BPS Blue Love

 

Zdobienie

 

 

BPS Blue Love - Lina Totally Negative 02

 

Tym razem postawiłam na wzór z płytki Lina Nail Art Supplies Totally Negative 02, którą kupiłam niedawno w sklepie Lantern & Wren. Miałam z nią nieco przebojów, ale o tym opowiem Wam przy okazji recenzji. Dziś zaś pierwsze zdobienie jakie nią wykonałam.

Do odbicia wzoru użyłam lakieru Mundo de Unas Lilac. Całość zaś utrwaliłam topem Glisten & Glow.
Jak Wam się podoba? Ja osobiście koooocham wzory „negative space” 😀

BPS Blue Love - Lina Totally Negative 02

BPS Blue Love - Lina Totally Negative 02

 

 

Przypominam, że korzystając z kodu YJL91 możecie dostać 10% rabatu na zamówienie w sklepie BORN PRETTY STORE. Wysyłka nierejestrowana jest darmowa. 

For all of you nail art  fans, here is the 10% off code for your orders from Born Pretty Store – YJL91

banner

PODOBNE POSTY

4 komentarze

  1. Mega kolor! Lubię chyba każdy niebieski lakier a jak jeszcze jest holo i ma tak dobrą formułę, to już zupełnie mogę na jego punkcie oszaleć 😀