Born Pretty Store Mirror Nail Polish

Lakier, który dziś Wam pokaże ma naprawdę olbrzymi potencjał, bo potrafi dać piękny efekt.. Niestety nie jest prosty w obsłudze..
Mowa o lakierze lustrzanym od Born Pretty Store.

Zestaw lakier + top/baza kosztuje $14,90 (w promocji obecnie $9,90), dostaniecie go TUTAJ.

[ENG]
Nail polish that I wan’t to show you today has a great potential, cause it can look amazing, but unfortunately it’s not easy to apply.
I’m talking about mirror nail polish from Born Pretty Store.

It’s sold as a set. There are 2 bottles: nail polish and base/top coat.
It costs  $14,90 (currently on sale for $9,90), and you can get it HERE.

Mani zaczęłam od nałożenia bazy z zestawu. Początkowo zrobiłam błąd i nie odczekałam wystarczająco długo i totalnie nie było efektu lustra. Potem poczekałam aż baza będzie idealnie sucha i wówczas już było ok. Malowanie jest jednak średnio przyjemne i niełatwe. Lakier schnie praktycznie od razu. Nie wiem jak to wyjaśnić, ale jest niesamowicie dziwny. Trudno uzyskać idealnie równą, gładką powierzchnię.. Nie wiem jakim cudem udało się to Walerice (jej zdjęcia są w galerii sklepu). Jeżeli jakimś cudem nam się to uda, to efekt jest bardzo ładny 🙂

Aha.. Moim zdaniem top psuje efekt lustra, więc ja go nie nakładałam.. Niestety lakier sam w sobie jest mało trwały, a bez topu to już w ogóle nędza.. Efekt bomba, ale pozostałe cechy już nie bardzo niestety..

[ENG] 
I started with a layer of base coat that’s in the set. At first try I did not wait long enough for the base to dry completely and didn’t manage to get the mirror effect. Next time I made sure it was dry and then applied the polish. Unfortunately this polish is not nice and easy to apply. It dries almost immediately. I don’t know how to explain it, but this formula is really strange.. It’s hard to get an even, smooth surface. I honestly don’t know how Walerica did it (here pictures are in BPS’ gallery).
If you do manage a smooth surface, the effect is gorgeous, so it’s up to you if you want to give it a try  😉


Oh.. I think top coat ruins a bit the mirror effect, so I did not apply it. The polish itself does not last long, and without top coat it’s even worse. It looks pretty, but apart from that, I do not like this polish..

flash

macro

Na koniec przypominam, że korzystając z kodu YJL91 możecie dostać 10% rabatu na zamówienie w sklepie BORN PRETTY STORE. Wysyłka nierejestrowana jest darmowa.

For all of you nail art  fans, here is the 10% off code for your orders from Born Pretty Store – YJL91
kliknij

PODOBNE POSTY

27 komentarzy

  1. Szkoda że jedyną zaletą jest to że fajnie wygląda. Ale skoro już wymyślili coś takiego to kwestią czasu jest taki lakier z dobrą wytrzymałością i bez zabawy w specjalne bazy i topy 🙂

  2. Mimo tych wszystkich opisanych problemów – wygląda super! A na stronie produktu jest info o kiepskiej trwałości (piszą dzień, dwa), więc ciężko się przyczepić.

  3. Ale mnie nastraszyłaś tym lakierem – właśnie na niego czekam 😛
    Może jakaś baza wyrównująca byłaby rozwiązaniem na nierówności? A dopiero na to właściwa baza? Ewentualnie mocne wypolerowanie płytki 😉
    Wygląd jest obłędny… mimo wszystko nie mogę się doczekać 😀

  4. Miałam kìedyś podobny lakier ale sam lakier bez topu. Tak jak i w tym wypadku schnął błyskawicznie. Na pazurku było widać każde pociągnięcie pędzelka. Z trwałością też było kiepsko bo płatami odchodził na drugi dzień.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *