Born Pretty Store – Spring Garden – L006 – recenzja

Hej. Wczoraj pokazywałam Wam piękny lakier Patty Lopes Giant Lily Pad, a dziś, przy okazji recenzji płytkowej, będzie zdobienie na jego bazie. Zapraszam 🙂

Cena regularna tej płytki na stronie to aż $5,99, ale zazwyczaj jest przeceniona 😉 Obecnie do dorwania za $2,99TUTAJ.

Wzory

Sama płytka to mix wzorów małych i dużych. Niestety odkąd noszę nieco dłuższe paznokcie, część z tych „dużych” wzorów stała się dla mnie zbyt mała. A wcale nie mam jakichś mega „szponów” 😉 Szkoda, bo te 4 kwiatowe w środku bardzo mi się podobają. No ale może kiedyś, jak skrócę paznokcie, będę mogła je jeszcze wykorzystać. Zobaczymy.
Póki co skupiłam się na tych mniejszych.

Fajnie, bo mamy tu sporo wzorów kwiatowych, za którymi ostatnio przepadam, różne zwierzaki i kilka zupełnie niepowiązanych (przynajmniej w moim odczuciu) z całą resztą 😉

Moi faworyci to kwiaty wykorzystane w dzisiejszym zdobieniu, kaktusy, konik!, małe czarne ptaszki i te dwa kwiatowe wzory pod nimi.

Swatche

Jakościowo nie mam zastrzeżeń. Żaden ze wzorów nie sprawił mi problemów.

Zdobienie

Baza to Indie by Patty Lopes Giant Lily Pad. Wzór odbijałam czernią Born Pretty Store, zaś kwiaty pokolorowałam najpierw Orly Feel the Funk, a na to bielą Diadem żeby podbić ich kolor. Całość utrwalona topem Glisten & Glow.


Co sądzicie o takim połączeniu?
No i jak Wam się podoba ta płytka?

Na koniec przypominam, że korzystając z kodu YJL91 możecie dostać 10% rabatu na zamówienie w sklepie BORN PRETTY STORE. Wysyłka nierejestrowana jest darmowa.

For all of you nail art  fans, here is the 10% off code for your orders from Born Pretty Store – YJL91

banner

PODOBNE POSTY

2 komentarze