Born Pretty Store Titan’s Anger

Born Pretty Titan's Anger

 

Niedawno pokazywałam Wam piękny niebieski holo Blue Love, a dziś kolejne holo cudo od Born Pretty Store, tym razem w odcieniu intensywnej czerwieni.

Titan’s Anger o symbolu BP-FH08 (#42514)  to śliczne, ciemnoczerwone holo. Cudo moim zdaniem. Uwielbiam takie intensywniejsze holosie.

 

6 ml buteleczka kosztuje w cenie regularnej $5,99. Obecnie w promocji za $5,39.
Ten i inne odcienie z tej serii znajdziecie TUTAJ.
Jest w czym wybierać, a mnie samą kilka odcieni mocno kusi. Zwłaszcza te ciemne fiolety, niebieskości czy zielenie.

 

Titan’s Anger

w słońcu

Born Pretty Titan's Anger

 

Formuła tego lakieru jest absolutnie bez zarzutu. Holosie zazwyczaj są super przyjemne w aplikacji, ten od tego standardu nie odbiega.

Jeśli chodzi o krycie, to jest to niemalże jednowarstwowiec. Dwie cieniutkie warstwy dają pełne krycie i idealną głębię koloru.

Czas schnięcia bardzo dobry.

 

cień

Born Pretty Titan's Anger

 

Zdobienie

 

Do wykonania dzisiejszego zdobienia posłużyła mi płytka KADS FLOWER 028. Na tej płytce mamy same wzory w stylu tego, który dziś pokażę. Różnią się kwiatem na górze i tymi łańcuszkami poniżej, ale styl jest bardzo podobny.

 

Born Pretty Titan's Anger

Ja swój wzór odbiłam tym razem lakierem Mundo de Unas Light Gray, a następnie pokolorowałam wykorzystując dwa lakiery El Corazon z kolekcji Large Hologram: Ocean i Kryptonite. Na zdjęciach chyba jednak tego mixu nie widać zbytnio 😉
Tym niemniej efekt mi się podobał.
A Wy co sądzicie?

Born Pretty Titan's Anger

Przypominam, że korzystając z kodu YJL91 możecie dostać 10% rabatu na zamówienie w sklepie BORN PRETTY STORE. Wysyłka nierejestrowana jest darmowa. 

For all of you nail art  fans, here is the 10% off code for your orders from Born Pretty Store – YJL91

banner

 

PODOBNE POSTY

2 komentarze