Born Pretty Store – Touch You – termiczny lakier peel off

BPS Touch You - thermal peel off

Niedawno pokazywałam wam pomarańczowo-żółty lakier z tej samej serii o nazwie Forever (KLIK), a dziś drugi odcień na jaki się skusiłam – Touch You.

Koszt: $4,99 (obecnie przeceniony na $3,99)
Nr produktu: #43686
Link do sklepu: KLIK

BPS Touch You - thermal peel off

Pokazywany wcześniej odcień Forever miał może ciekawsze przejścia kolorystyczne, ale krył fatalnie. Tutaj nie ma aż takiego efektu wow, bo mamy jasny błękit z niebieskim, ale za to krycie jest nieco lepsze. Da się obejść z 3-4 warstwami zamiast 5 😉 Szału nadal nie ma, ale już bez tragedii.

Sama formuła jest przyjemna, maluje się nim dobrze, czas schnięcia nie jest najgorszy, nie ma smug czy innych niespodzianek, no ale krycie nie powala.

BPS Touch You - thermal peel off
BPS Touch You - thermal peel off

Udało mi się też złapać dwa jego oblicza jednocześnie. Zobaczcie 🙂

BPS Touch You - thermal peel off

Jeżeli kogoś ciekawi jak sprawdza się deklarowana cecha „peel off”, to melduję, że tutaj jest super. Lakier odchodzi pięknie w całości. Nie nosiłam go co prawda długo, ale też nie odpadł mi nigdzie sam z siebie, jak to bywało przy bazie peel off UNT 😉

BPS Touch You - thermal peel off

To tyle. Ja osobiście mam mieszane uczucia. Lubię lakiery termiczne, podobają mi się kolory które wybrałam, ale to ich słabe krycie niestety skutecznie odstrasza. A wy co myślicie?

Przypominam, że korzystając z kodu YJL91 możecie dostać 10% rabatu na zamówienie w sklepie BORN PRETTY STORE. Wysyłka nierejestrowana jest darmowa.
For all of you nail art  fans, here is the 10% off code for your orders from Born Pretty Store – YJL91

banner

PODOBNE POSTY