Born Pretty Store Violet Galaxy – recenzja

Born Pretty Store Violet Galaxy

Wiecie już, że okropna sroka ze mnie i wprost kocham wszelkie błyskotki (choć raczej te paznokciowe, bo klasyczne mnie aż tak nie kuszą 😉 ). Dlatego gdy tylko zobaczyłam w internecie swatche tego lakieru wiedziałam, że kiedyś na bank do mnie trafi, no i wreszcie jest 🙂
Born Pretty Store Violet Galaxy nr M010, bo to o nim dziś będzie mowa, to obłędny topper glassfleck mieniący się na wiele kolorów pośród których dominuje odcień różowo-fioletowy. Jeżeli jesteście ciekawe szczegółów, zapraszam do dalszej lektury.

Gdzie i za ile?

 

Born Pretty Store Violet Galaxy w cenie regularnej kosztuje $12,88, aczkolwiek obecnie jest przeceniony na $3,69. W pełnej cenie bym go raczej nie kupiła, ale w promocji wychodzi już całkiem przyzwoicie, dlatego warto polować na obniżki jeżeli będziecie planowały go zakupić.

Znajdziecie go TUTAJ.

Born Pretty Store Violet Galaxy – formuła

 

Violet Galaxy to przeźroczysta baza z masą glassfleckowych drobin mieniących się różnymi kolorami (róż, fiolet, złoto, miedź). Ich zagęszczenie jest bardzo duże, dzięki czemu wystarczyła mi zaledwie jedna warstwa nałożona na czarną bazę by uzyskać satysfakcjonujący mnie efekt. Myślę, ze dałoby się zbudować krycie i bez bazy, ale po co? Moim zdaniem tak jest prościej, szybciej i efekt jest idealny.

Born Pretty Store Violet Galaxy

Lakier schnie w średnim tempie i wymaga jakiegoś topu który wyrówna powierzchnię.
Nie ukrywam, że mi ten efekt podoba się szalenie. Kocham glassflecki tak ogólnie, a ten jest wyjątkowo urodziwy.
Ja jestem nim zauroczona.
A Wam jak się podoba??

Born Pretty Store Violet Galaxy

Born Pretty Store Violet Galaxy

 

Jak zwykle przypominam, że korzystając z kodu YJL91 możecie dostać 10% rabatu na zamówienie w sklepie BORN PRETTY STORE. Wysyłka nierejestrowana jest darmowa. 

For all of you nail art  fans, here is the 10% off code for your orders from Born Pretty Store – YJL91
banner

PODOBNE POSTY

5 komentarzy

  1. Ładniutki 😉 Czasem lubię sobie takie błyskotki ponosić na paznokciach 😉

  2. Ale się błyszczy i mieni!!
    Weselicho u Romów, w sensie, że ślicznie na maksa!
    Daje czadu ten lakier, jak mało który!