Born Pretty – Texture – L002

BP Texture L002

Dziś kolejna recenzja płytkowa. Tym razem Born Pretty – Texture – L002 ze sklepu Born Pretty Store.

Płytka standardowo kosztuje $5,99, obecnie przeceniona na $3,99.
Znajdziecie ją TUTAJ, lub wpisując jej numer: 47461.

BP Texture L002

Jak widzicie, mamy tu dwa typy wzorów. U góry typowo roślinne, na dole takie nieco bardziej abstrakcyjne, teksturowe, ale ja tam elementy kwiatów też widzę 😉 Po prawej stronie płytki mamy wzory całopaznokciowe, zaś po lewej mniejsze, które z nimi korespondują. Całość moim zdaniem fajnie przemyślana i po prostu ładna. Przynajmniej ja takie wzory bardzo lubię.

Jakościowo bez zarzutu. Nie zanotowałam żadnych problemów robiąc swatche. Zerknijcie na zdjęcie.

BP Texture L002

Jednym ze wzorów, który od razu wpadł mi w oko były listki z prawej strony płytki. I to z nim postanowiłam zrobić pierwsze zdobienie.

Zdobienie

Nie kombinowałam za dużo, stwierdziłam że tutaj prostota sprawdzi się najlepiej. Jako bazę wybrałam sobie lakier Vipera Natalis 244. Z doborem stemplowego tym razem nie miałam żadnego problemu. Od razu wiedziałam, że wykorzystam tu B. Loves Plates BLP 25 B. a Mystic Forest, który jest do takich roślinnych zdobień wręcz idealny.

BP Texture L002

Powiem Wam, że mimo prostoty, bardzo mi się to zdobienie podobało. Świetny jest ten wzór moim zdaniem. Zgadzacie się?? 😀

BP Texture L002
BP Texture L002

Na koniec przypominam, że korzystając z kodu YJL91 możecie dostać 10% rabatu na zamówienie w sklepie BORN PRETTY STORE. Wysyłka nierejestrowana jest darmowa.

For all of you nail art  fans, here is the 10% off code for your orders from Born Pretty Store – YJL91Obrazek

banner

PODOBNE POSTY

6 komentarzy

  1. te listki to najpiękniejszy wzór na tej płytce i pięknie wyglądają również na paznokciach<3 ale ogólnie to bardzo mi się podobają wszystkie wzory teksturalne 😉