BP-59 – recenzja

Dziś przychodzę do Was z kolejną recenzją płytkową, tym razem będzie to płytka od Born Pretty Store o symbolu BP-59.

Płytka w cenie standardowej kosztuje $2,99 i jest dostępna TUTAJ.

[ENG]
Today I’d like to review another  Born Pretty Store plate for you. This is a round plate named BP-59.


It costs $2,99 and you can get it HERE.

Trzeba przyznać, że wzory na tej płytce są po prostu słodkie.. Nawet jako typowa psiara nie mogę odmówić tym kotkom uroku.. Owieczki też mi się podobają..

Wszystkie wzory odbijają się bez problemu, co w sumie nie zaskakuje, tak więc jeżeli tylko podoba Wam się ta płytka, to polecam z czystym sumieniem.
 

[ENG]
Images on this plate are so darn cute.. I am a dog person, but I have to say that I really do love these cats. The sheeps are nice too..


They all stamp without a problem, which is no surprise to me, so if you like the images on this plate, I can totally recommend it to you.
No i testowy mani..

Pod spodem nie do końca widoczny gradient trzech odcieni Models Own: Grape Juice, Blueberry Muffin i Strawberry Tart. Duże kotki to naklejki, wzór całopaznokciowy odbijany bezpośrednio. Do obu użyłam czerni Mundo de Unas.
Na górze Seche Vite i gotowe..
Jak Wam się podoba?

[ENG]
 And finally my test manicure.


To create my base I used 3 Models Own polishes: Grape Juice, Blueberry Muffin and Strawberry Tart. The big cats are decals and the full size image was simply stamped straight on the nail. For both of them I used Mundo de Unas Black.
Manicure was sealed with Seche Vite and that’s it.
What do you think? Na koniec przypominam, że korzystając z kodu YJL91 możecie dostać 10% rabatu na zamówienie w sklepie BORN PRETTY STORE. Wysyłka nierejestrowana jest darmowa.


For all of you nail art  fans, here is the 10% off code for your orders from Born Pretty Store – YJL91
kliknij

PODOBNE POSTY

20 komentarzy

  1. Muszę przyznać rację, płytka jest mega słodka a wzory rozwalają system. Co prawda pierwsze co na niej wypatrzyłam były owce, które kocham miłością nieskończoną (jestem… owczarą? owieczkarą? eeee… miłośniczką owiec, o!). Zamówiłam ją bez namysłu i kocham każdy pojedynczy wzór 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *