Born Pretty Store Aurora Chameleon – Moonlight Butterfly

BPS Moonlight Butterfly

Dziś przygotowałam dla Was recenzję cudnej błyskotki od Born Pretty Store. Top Moonlight Butterfly pochodzi z serii Aurora Chameleon, na którą składa się aż 8 różnych odcieni o numerkach od BP-SD01 do BP-SD08. Moonlight Butterfly to odcień numer BP-SD07.

 

BPS Moonlight Butterfly
Cena regularna to $4,99 za 6 ml. Obecnie przeceniony na $3,19.
Kupicie go TUTAJ.

 

BPS Aurora Chameleon – Moonlight Butterfly

 

BPS Moonlight Butterfly

 

Ten konkretny odcień to flejki o różnej wielkości mieniące się na niebiesko-fioletowo, złoto i srebrno. Jestem nim absolutnie oczarowana. To jak ten top zmienia zwykłą czarną bazę, to po prostu bajka. Już zamówiłam sobie inny odcień z tej serii, a czuję że na tym nie koniec.

BPS Moonlight Butterfly

Formuła tego topu jest niezwykle przyjemna. Lakier jest luźniutki, idealnie rozprowadza drobiny, których jest na tyle dużo, że jedna warstwa daje ładny efekt. Ja dałam na czarną bazę dwie cieniutkie i tyle też widzicie na zdjęciach.

Całość utrwaliłam topem, choć tutaj nie ma obawy, że coś będzie odstawało. To nie ten typ lakieru. No ale ja wychodzę z założenia, że top zawsze musi być.

BPS Moonlight Butterfly

 

Zdobienie

 

BPS Moonlight Butterfly

 

Jako, że efekt jaki dał ten top na czerni, kojarzył mi się z rozgwieżdżonym niebem, to postanowiłam dodać mu wzór w podobnym klimacie 😀

Tutaj z pomocą przyszła mi płytka UberChic UC 6-01 oraz cudny stemplowy holoś od Colour Alike – Hawaiian Blue. Jak Wam się podoba ten efekt? 😀

BPS Moonlight Butterfly

 

 

Przypominam, że korzystając z kodu YJL91 możecie dostać 10% rabatu na zamówienie w sklepie BORN PRETTY STORE. Wysyłka nierejestrowana jest darmowa.

For all of you nail art  fans, here is the 10% off code for your orders from Born Pretty Store – YJL91

banner

PODOBNE POSTY

4 komentarze

    1. Oni chyba wiele rzeczy robią w wersji klasycznej i hybrydowej nie? Fajnie, bo każdy coś dla siebie znajdzie 🙂

  1. Nie wiem czemu, ale jakoś nie mogę się przekonać do tego typu topów. Choć wyglądają na prawdę nieziemsko! A mani jakie z nim stworzyłaś to istny kosmos! Piękne 🙂