Brownstone w duecie z Cheeky / Brownstone and Cheeky duet

Niedawno pokazywałam Wam lakier China Glaze Brownstone, który skradł moje serce, dziś natomiast wersja ozdobiona złotymi wzorami z płytki Jumbo C Cheeky.
Płytka Jumbo to chyba jedyna płytka Cheeky z którą mam problem. Nie mam zastrzeżeń co do jakości, bo wzór na stempel przenosi się idealnie, ale na paznokciu często mi się coś rozmazuje.. Nie mam pojęcia dlaczego.. Może akurat za każdym razem jakąś taką kombinację lakierów niefortunną dobieram? Nie wiem.
Tym razem wyszło przyzwoicie, więc pokażę efekty, ale idealnie też nie jest, co najlepiej widać na malym palcu..

Do stemplowania użyłam lakieru China Glaze Passion. Całość utrwaliłam topem Seche Vite.

Recently I’ve shown you China Glaze Brownstone, which stole my heart, today I’d like to show you Brownstone decorated with golden stamps from Cheeky Jumbo C plate.
Jumbo plate is the only Cheeky plate I have some problems with. It’s not about the quality, cause the images transfer to the stamp perfecly, but when I put it on my nails it usually smears. I do not know why. Maybe it’s the combination of polishes I use? I have no idea..
Anyway.. This time it looks decently, so I decide to show it. It’s not perfect (especially on the pinkie) but it’s not so bad either. The golden polish I used for stamping is China Glaze Passion. I finished the design off with Seche Vite top coat.

PODOBNE POSTY

27 komentarzy

  1. Kochana powiedz mi proszę jakie lakiery używać do stempelków? Czy mogą być zwykłe, czy specjalne jakieś?

    1. Wiele "zwykłych" lakierów się sprawdza, trzeba potestować. Na pewno działa seria Insta Dri Sally Hansen (nie wszystkie kolory ale większość) – na Allegro są po ok 7-8 zł. Dobrze spisują się niektóre kolory Golden Rose Rich Color, China Glaze.. Ogólnie lakiery metaliczne, i te mocno napigmentowane.. Jest tego sporo 🙂