Bundle Monster Shangri La – RECENZJA / REVIEW

Swego czasu Bundle Monster było moją marką numer jeden. Potem jakoś tak się od nich odwróciłam, bo jakoś nie zachwycały mnie ich kolejne projekty, nieco zawiodła jakość..
W tym roku ukazały się jednak 3 nowości, które złapały mnie za oko, więc korzystając z promocji na Black Friday zrobiłam zakupy.
Dziś pokażę Wam pierwszą z nowości, czyli set Shangri La.

Zestaw kosztuje $14,99 i dostaniecie go TUTAJ. Można również kupić pojedyncze szuki po $2,49.

[ENG]
There was a time, when Bundle Monster was my number one stamping company. Then something happened and their new products just stopped appealing to me. 
This year however, they released 3 new products that caught my eye, so on Black Friday I placed my order. Today, I will show you first of the sets I purchased, that is called Shangri-La.

This set costs $14,99 and you can buy it HERE. Single plates are available for $2,49.

Pierwszą ciekawostką jest rozmiar i kształt płytek.. Te kwadraciki są malutkie 😉
Średnicę mają identyczną jak standardowe okrągłe płytki i mieszczą się do organizerów na nie przeznaczonych..

Jak widać to płytki typu „buffet” czyli w całości zapełnione wzorem.. W tym przypadku są to wzory w typie mehndi i im podobne.. Dla mnie osobiście są cudne.

Zerknijcie na zdjęcia (sorki za jakość, dopiero obrabiając fotki an kompie zauważyłam, że nie są idealnie ostre)

[ENG]
First interesting thing about this set is the size and shape of the plates. They are square and identical  in diameter to the standard round plates, therefore they fit in all the organizers for round plates.


As you can see they are the „buffet” kind of plates where designs take up almost the entire space of the plate. I would describe those designs as mehndi or similar.. Not sure if there is another name for it, but still.. I love it.

Take a look at the pictures (sorry for the quality. I only noticed they are not perfectly sharp when I opened them on my computer).

 

 
 Jakość jest doskonała… Każda, nawet najmniejsza i najdrobniejsza linia odbija się perfekcyjnie.. Po prostu WOW. Zobaczcie na swatche..

[ENG]
The quality is amazing. Every single line and detail stamps perfectly.. Just WOW. Just take a look at the swatches..

Na koniec oczywiście testowy mani..
Baza to pokazywany w poprzednim poście Kaleidoscope Night Dreams nd-12 Pisces. Kolor stemplowy to Mundo de Unas Lime, a wzór pochodzi z płytki BM-S101.
Jak Wam się podoba? 🙂


[ENG]
Finally test manicure. Base colour is Kaleidoscope Night Dreams nd-12 Pisces, that I reviewed in my previous post. I stamped using Mundo de Unas Lime and plate BM-S101. What do you think?

 

PODOBNE POSTY

15 komentarzy

  1. Patrząc na same płytki jakoś nie byłam przekonana ale jak już je poodbijałaś to faktycznie wzory wyglądają obłędnie. I jakość faktycznie rewelacyjna.

  2. Ładne wzory na tych płytkach, już dłuższy czas im się przyglądam! Niestety, w trakcie black Friday byłam w podróżach i portfel odetchnął – prawie nic nie kupiłam.
    Limonka na tle Kaleidoscope wygląda świetnie!

  3. spodobała mi się strasznie już sama nazwa kolekcji! 😀 w płyteczkach zaskoczyła mnie wielkość (a raczej "małość"). niemniej jednak są piękne! wybrałam sobie te z najdrobniejszymi wzorami, ale jeszcze nie używałam. fajnie, że piszesz że są dobrej jakości 😉 pięknie Ci wyszło to stemplowanie 🙂

  4. Mam dwie z nich- 103 i 108. Uwielbiam! Jakość faktycznie rewelacyjna. Korzystając z czarnego piątku kupiłam sobie natomiast kilka płytek z kolekcji zwierzakowej. Już się nie mogę doczekać :))