Chevron

Hej kochani..

Ci co zaglądają na FB może już widzieli, że dopadła mnie ospa wietrzna.. W moim wieku.. Kto by pomyślał.. Nie wiem na ile często będę się odzywała, wszystko zależy od tego jak będę się czuła i do kiedy starczy mi zdjęć, bo na malowanie czegoś nowego nie mam siły..
Na szczęście trochę zapasów mam, nie powinno być źle.. Przynajmniej swatchy zabraknąć mi raczej nie zabraknie 😉

[ENG]
Hi guys.
Those of you  who visit my FB profile, might already know that I’ve got smallpox. In my age. Who would have thought, right?.. Anyway.. I’m not sure how many posts I will be able to write during next 2 weeks, we’ll see how I will feel and if I’ll have enough pictures in my archives, cause I’m not up for creating anything new right now.. I have a lot of swatches, so it shouldn’t be that bad, but I can’t promise anything..

Dziś mam dla Wam naklejkowy mani z dwoma gwiazdami w rolach głównych: B. Loves Plates oraz El Corazon.

Wzór chevron pochodzi z płytki B.01 Geometry is perfect. Odbiłam go czernią Mundo de Unas na macie UberChic.

Do kolorowania natomiast wykorzystałam moje ukochane El Corazon:
Polishes I used to fill in the design are all by El Corazon:

– EC Gemstones Citrine
– EC Gemstones Granat
– EC Gemstones Amethyst
– EC Large Hologram Nymph
– EC Large Hologram Kryptonite

Ogólnie powiem, że bardzo mi się ten mani podobał.. Żałuję tylko, że w “zdjęciowej” dłoni rozmieściłam naklejki tak, że mało jest złota.. W prawej dałam złoty pasek na każdym paznokciu i wyglądało to ładniej.. No ale jak zawsze mądry człowiek po fakcie..
Tak czy siak, mi się podoba. A Wam? 🙂

[ENG]
Today I’d like to show you advanced stamping manicure I made using two great brands: B. Loves Plates and El Corazon.

Chevron design comes from plate B.01 Geometry is perfect and I stamped it on my UberChic mat with black Mundo de Unas polish.
 
In general I have to say, that I was quite happy with how this manicure turned out. I wish I put the decals on my “picture hand”  so that there was a golden stripe on every nail, just like I did on my other hand, since it looked mych better, but as always, I figured that out too late..
Anyway, I think it was pretty nice. Don’t you?

 

PODOBNE POSTY

18 komentarzy

  1. Chevrony z tym wypełnieniem wyglądają obłędnie ! Mienią się na maxa 🙂 Świetne ! A ja podobnie łapię się czasem na tym, że lewą rękę robię jako pierwszą i coś mi nie pasuje, więc na prawej już maluję ciut inaczej/lepiej 🙂 Chyba muszę przemyśleć, żeby malowanie zaczynać od prawej ;p

    1. Chyba masz rację.. Ja regularnie mam ten problem i jakoś ciągle zaczynam od lewej.. Następnym razem basta. Zacznę od prawej, a co !! 😉

  2. Zdrówka, wraz z pozdrowieniami od innego chorowitka, leżę w łóżku i ledwo mam siły na zaglądanie na blogi. Zdrowiej!
    A zdobienie jest super, te lakiery są niesamowite!