China Glaze Hologlam – zapowiedź / press release

Tym razem coś dla fanek holo.. China Glaze wypuszcza w marcu nową kolekcję lakierów o holograficznym wykończeniu, o nazwie HOLOGLAM. Widziałam już nawet jakieś swatche w necie i przyznam, że kilka kolorów wpadło mi w oko.. Jak tylko będą dostępne, na pewno się skuszę na co najmniej dwa z nich..

This time I’ve got something for holo fans. In march China Glaze will release the new collection of  holografic polishes called HOLOGLAM.  I saw swatches already and I must say say that a few of them caught my eye.. I will be buying them for sure..

 Astro-Hot: soft, baby pink

Cosmic Dust: silver metal
Don’t Be A Luna-Tic: turquoise aqua
Galactic Gray: warm, gunmetal
Get Outta My Space: powdered violet
Infra-Red: warm, magenta pink
Not In This Galaxy: bright, warm coral
OMG A UFO: warm, moss green
Sci-Fly By: light, silver blue
Strap On Your Moonboots: midnight sky blue
Take A Trek: cool, denim blue

When Stars Collide: warm maroon
Macie swoich faworytów? Mi podoba się cała kolekcja, ale skuszę się pewnie tylko na ciemniejsze odcienie:  Galactic Grey, Strap On Your Moonboots i może When Stars Collide.. Zobaczymy..
Do you have any favourites? I like every single one of them, but will probably buy only the darker ones: Galactic Grey, Strap On Your Moonboots and maybe When Stars Collide.. We’ll see..

PODOBNE POSTY

26 komentarzy

  1. chyba mamy jakieś zgranie myśli, bo ja też dzisiaj przeglądałam tę kolekcję i zbierałam materiały na zapowiedź, ale mnie ubiegłaś! 🙂

    mnie podoba się to UFO.

    Zaraz Ci wrzucę na fb coś MEGAholo *.*

  2. Ja posiadam jeden lakier Holo z China Glaze, ale z kolekcji, która pokazała się już bardzo dawno temu. Leżał zapomniany, aż w końcu go wyciągnęłam i zakochałam się na nowo 🙂 Dodałam wczoraj notkę właśnie z jego udziałem 🙂 Jest cudowny pod każdym względem – jeśli te będą podobne to mój portfel będzie biedny 🙂

    1. Odezwę się na FB.. Wszystko zależy od ceny.. Mam w planach kolejne zamówienie na Head2Toe, nie wiem czy będę się mogła także na Zoyę skusić..

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *