China Glaze Hook and Line

China Glaze Hook and Line

Cześć.
Dziś chciałabym Wam pokazać lakier China Glaze Hook and Line z kolekcji The Capitol Colours.
O ile bardzo lubię lakiery China Glaze (to była moja pierwsza lakierowa miłość), to bohater tego posta średnio mi się podoba. Kolor jest nawet fajny, to taka jasna szarość z nutką taupe, ale wykończenie już nie bardzo trafia w mój gust. Nie przepadam za tymi pociągnięciami pędzelka widocznymi na paznokciach. Pewnie można by bawić się i nakładać go gąbeczką by tego uniknąć, ale komu by się chciało w to bawić? Mi zdecydowanie nie.

Sama aplikacja też nie należy do najprzyjemniejszych. Lakier trochę smuży, trudno uzyskać równą powierzchnię, oczywiście uniknąć pociągnięć pędzelka w tradycyjny sposób, chyba się nie da.. Solo z pewnością bym go nie nosiła, no ale pod zdobieniami da się go wykorzystać. Myślę, że połączeniu z czernią może wyglądać bardzo sympatycznie, choć przyznam że jeszcze nie próbowałam nic na nim tworzyć.. Może kiedyś..

Zerknijcie na swatche i dajcie znać co sądzicie.. Może ktoś z Was lubi takie lakiery. Jestem bardzo ciekawa 🙂

 

China Glaze Hook and Line

w pełnym słońcu

China Glaze Hook and Line

China Glaze Hook and Line

w cieniu

China Glaze Hook and Line

PODOBNE POSTY

2 komentarze

  1. Bardzo ciekawy kolor, łączyłabym go z oliwką i ciemnym fioletem. Niestey wszystkie używane przeze mnie metaliczne lakiery smużą, najbardziej zauważalnie te srebrne i jaśniejsze odcienie. Dlatego używam je wyłącznie jako bazę pod stemple lub do stempli.Tobie udało się położyć ten lakier tak, że smużki są delikatne.
    Jestem ciekawa jaki stempel zagości na tej bazie 🙂

  2. Obawiam się, że żaden 😉 Zdjęcia robiłam chyba ze dwa lata temu 😉 Odkopuję fotki z archiwów.