China Glaze Toe Tally Textured

Hej kochani..

Mój lapek chyba już w drodze do mnie (przynajmniej wg info na stronie serwisu) więc jest szansa, że od przyszłego tygodnia wszystko wróci do normy..

Dziś tak na szybko recenzja kolejnego pięknego piasku od mojej ukochanej marki China Glaze.

Toe Tally Textured to lakier o obłędnie intensywnym pomarańczowym odcieniu. Żarówa jak się patrzy 😀 Ja tam go kocham, podobnie jak i pozostałe piaski jakie mam z tej serii.. Uważam, ze są cudowne..

Konsystencja jak to piasek, nieco gęstsza, ale nie sprawiająca problemów przy aplikacji. Pigmentacja bardzo dobra, ale mimo wszystko polecam dwie cienkie warstwy.

Czas schnięcia super. Trwałość u mnie też zaskakująco dobra jak na piasek.

Jednym słowem cudo 😀

A Wam jak się podoba?

PODOBNE POSTY

34 komentarze

  1. kolor piękny i wykończenie również, ale mnie china glaze zawiodło nieco , sadziłam że za tą cenę krycie będzie idealne już przy pierwszej warstwie, a niestety wszystkie kolory które nabyłam potrzebują przynajmniej dwóch warstw.

    1. Fakt, że jednowarstwowce częste u nich nie są, ale to moim zdaniem żaden zawód.. Ja nawet takie co teoretycznie kryją przy jednej warstwie, wolę zaaplikować w dwóch cienkich.. No a chinki kocham jak żadną inną markę..

    1. Ja mam chyba 3.. A może 4? Hmm. Sama nie wiem.. Na pewno ten intensywny róż i ten limonkowy.. Tak myślę czy nie mam też jasnego różu.. Boże ale ze mnie sklerotyczka.. 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *