Colour Alike Kiwiiz z kolekcji Tropical Rainbow – recenzja i zdobienie

Colour Alike Kiwiiz

Niedawno pokazywałam Wam holo lakier stemplowy Love Potion od Colour Alike, dziś natomiast kolejny odcień z tej samej kolekcji, a mianowicie obłędna zieleń o nazwie Kiwiiz i numerku 86.

Holo stemple są dostępne w 8 ml buteleczkach kosztujących 36 zł.
Znajdziecie je oczywiście na stronie COLOUR ALIKE.

Podobnie jak pokazywany wcześniej Love Potion, odcień Kiwiiz również ma genialną pigmentację i jest doskonale widoczny na ciemnych bazach, bez względu na to czy jest to granat czy nawet czerń.

Colour Alike Kiwiiz

Colour Alike Kiwiiz

 

Do testowego zdobienia wybrałam sobie wzór wymagający stemplowania clear stamperem żeby móc sprawdzić Kiwiiz także pod tym kątem.
Zaczęłam od koloru bazowego. W tej roli wystąpił piękny granatowy lakier Colour Alike Sen Olimpii, który wygląda jak rozgwieżdżone niebo. Następnie sięgnęłam po płytkę UberChic UC 13-01, po zielony Kiwiiz i wspomniany wcześniej Love Potion i zabrałam się za stemplowanie.

Jak widać, trafiło się kilka małych dziurek we wzorze na pierwszych paznokciach, ale po przetarciu stempla acetonem (raz na jakiś czas można, pomaga na większość problemów, a moim stemplom nic nie jest 😉 ) sytuacja wyraźnie się poprawiła.

Colour Alike Kiwiiz

Pigmentacja, jak widać na zdjęciach, jest doskonała. Te lakiery mają świetne krycie i bardzo intensywne kolory. Holograficzne wykończenie jest dla mnie jak wisienka na torcie 🙂

Colour Alike Kiwiiz

 

Co sądzicie o bohaterze dzisiejszego posta i dzisiejszym mani? Jesteście oczarowani tą kolekcją tak bardzo jak ja? 😀

PODOBNE POSTY

5 komentarzy