Colour Alike – SURF

Hej!

Przygotowałam dziś dla Was recenzję i swatche najnowszej kolekcji lakierów stemplowych od Colour Alike.

SURF – bo taką nazwę nosi ta kolekcja- to 6 lakierów o kremowym wykończeniu, w pięknych, letnich kolorach. Podoba mi się system nazewnictwa, który marka zastosowała w tej serii. Każdy lakier, poza numerkiem, ma nazwę. Ale nie taką byle jaką, czy nawet powiązaną z nazwą całości. O nie! Tym razem nazwy każdego z lakierów układają się w hasło przewodnie serii, czyli:

Good Vibes Happen On The Tides

Nie kojarzę żebym spotkała się z czymś takim wcześniej. Podoba mi się ten pomysł 😀

Colour-Alike-Surf

Nim przedstawię Wam każdy lakier z osobna, kilka słów wstępu o samej kolekcji.
Lakiery, jak już wspominałam, mają kremowe wykończenie. Konsystencja kolorów jest w miarę podobna, dość luźna jak na lakiery stemplowe, ale ja to akurat bardzo lubię. Zwłaszcza, że nie ma to negatywnego wpływu na ich pigmentację, która jest bardzo dobra. Wszystkie odcienie z tej serii są mocno nasycone i pięknie wyglądają zarówno na bieli jak i na czerni.

Lakiery miałam jak dotąd okazję sprawdzić kilka razy, między innymi z płytkami UberChic czy Lina, a także ze stemplami przejrzystymi. To właśnie współpraca z clear stamperami jest dla mnie najlepszym testem lakierów, bo jak z nimi wszystko działa, to szanse że z klasycznymi będzie problem są bardzo niewielkie. Tutaj póki co problemów nie zanotowałam 🙂

Kolekcję możecie kupić TUTAJ. Można nabyć ją w całości, albo pojedynczo, tylko interesujące Was kolory.

A teraz przejdźmy do prezentacji poszczególnych odcieni.

Colour Alike 107 – Good

Colour Alike 108 Vibes

Colour Alike 109 Happen

Colour Alike 110 On

Colour Alike 111 The

Colour Alike 112 Tides

Powiem Wam, że aż ciężko mi wybrać faworyta. Gdybym musiała, to chyba postawiłabym na ten rozbielony pomarańcz (cudny odcień, zaskoczyła mnie jego pigmentacja), albo na soczystą zieleń, która wygląda wprost obłędnie.

A Wam które kolory spodobały się najbardziej? 🙂

PODOBNE POSTY

2 komentarze

    1. Koral też piękny. Z resztą, tak jak wspomniałaś, cała kolekcja jest fajna.