Cudne róże z płytką CjSLC-13

CJSLC-13

Rzadko to mówię, ale z dzisiejszego mani jestem dumna 😀
To moje pierwsze zdobienie zrobione z layeringową płytką CJSLC-13 Roses Floral Garden od Clear Jelly Stamper, ale już Wam powiem, że jestem nią oczarowana. Nie jest może najłatwiejsza w obsłudze, trzeba nauczyć się z nią pracować, dobierać kolory i tego jak tworzyć kompozycje, ale możliwości jest co nie miara, a płytka jest piękna.

Płytka CjSLC-13Collaboration with Talia’s Nail Tales

CJSLC-13

Jako baza do tego zdobienia posłużył mi obłędny El Corazon Kryptonite.
Nałożyłam dwie warstwy i poczekałam aż wyschną.

Następnie sięgnęłam po płytkę CjS-08 Perfectly Plaid, która zawiera, wydawałoby się banalne wzory kresek i kratek, dzięki którym można stworzyć genialne tła pod zdobienia, jak i wzory do noszenia solo. Bardzo się cieszę, że ją kupiłam, bo jest cudowna. Wybrałam z niej prostą kratkę jak z zeszytu i odbiłam bielą Twinkled T.

CJSLC-13
No i tu zaczęła się zabawa, czyli warstwowe różyczki.  Zaczynałam od najciemniejszego koloru jako tła, a kolejnymi dwoma jaśniejszymi odcieniami dodawałam następne warstwy, czyli szczegóły kwiatów.
Użyłam do tego następujących lakierów:

 • Mundo de Unas 21 Purple
 • BLP15 B. a Sunset
 • Kaleidoscope st-76 Peach Echo
 • Kaleidoscope st-78 Mauve Mist
 • Mundo de Unas 25 Paste Pink

CJSLC-13

Kwiaty gotowe, zostaje dodanie zielonych listków. Tutaj z pomocą przyszła mi płytka również od Clear Jely Stamper, o numerku CjS-01 oraz lakiery: Mundo de Unas 65 Lime i zielony Konad.

Całość utrwaliłam topem i gotowe 🙂

Co sądzicie?

CJSLC-13
CJSLC-13

PODOBNE POSTY

6 komentarzy

 1. Cuuudowne zdobienie!!!
  Uwielbiam to podwójne stemplowanie!!!

 2. Jeźu złoty! Róże na pergoli w upalną, rozgwieżdżoną noc!Czyż może być coś piękniejszego? Padłam z zachwytu i leżę( jak się pozbieram, to skopiuję, choćbyś mnie miała ścigać przy pomocy Interpolu)

 3. Fajnie wyszło, kolorowo i wiosennie! Chociaż mi już nawet sam kolor bazowy niesamowicie się podobał ?

  Z dwóch stron szybko przełożyłam magnes i sie udało ☺ jeszcze fajniej wychodzi przyglądając dwa mniejsze magnesy jednocześnie ☺