Disco

Dziś mani błyszczący i to mocno.. Błyszcząca holo baza, błyszczące holo stemple.. 😀
Tak mnie jakoś naszło na błyskotki, co poradzę 😉

Jako bazę wybrałam lakier holograficzny #2 od AllePaznokcie.
Wiedziałam już, że do stemplowania użyję cuuuudnego fioletowego holo Color Club Wild at Heart, pozostał jedynie problem wyboru wzoru.
No a jak błyskotki, to chciałam coś co będzie pasowało tematycznie.. Ostatecznie zdecydowałam się na gwiazdki z płytki Pueen08.

Moim zdaniem całość fajnie ze sobą współgrała.. Mam nadzieję, że i Wam się spodoba 😀
Zapraszam do obejrzenia zdjęć, a ja tymczasem mykam zmalować następny mani.. Tym razem coś mocno różowego, z myślą o Anecie Staroście, która zdaje się lubić ten kolor 😉

PODOBNE POSTY

31 komentarzy

 1. Rzeczywiście gwiazdki pasują idealnie 🙂
  muszę się zaopatrzyć w takie płytki do paznokci, chciałabym wzór w pepitkę 🙂

 2. dlaczego alle poprzestało na tych 5 kolorach holo? życzyłabym sobie jeszcze czarnego, mocno fioletowego, niebieskiego, zielonego… itd 🙂 ładnie 🙂

  1. Też zadaję sobie to pytanie.. Gdyby zrobili takiej jakości ciemniejsze kolory, to jestem pewna że poszłyby im jak ciepłe bułeczki.. Wystarczy zobaczyć jak sprzedają się holosie Colour Alike..

  1. Trzeba przyznać, ze efekt holo jest mega mocny.. gdyby tylko wypuścili szerszą gamę kolorów, zwłaszcza jakiś ciemniejszych..

  1. Oj tak.. Mi też bardzo się podoba.. Efekt holo ma niesamowicie mocny, co jest jego największą zaletą 🙂

  1. Bardzo fajne są, szkoda tylko że wybór kolorów malutki.. Mogliby wypuścić coś równie dobrego w ciemniejszych odcieniach..