Ebalay Rose Water #009 od KKCenterHK + podwodny świat ;)

Dziś braciszek pokazywanego niedawno lakieru z numerkiem #10, czyli Ebalay Light Blue Gold Dust Styling Nail Polish o numerku #009. Podlinkowałam go tak jak był wcześniej w sklepie KKCenterHK, ale widzę, że obecnie w ogóle go w sklepie nie ma.. Nawet nie tyle, że jest wyprzedany, co zupełnie go nie ma.. Hmm.. Dziwne..

Co do właściwości samego lakieru to są identyczne jak koloru nr #10 dlatego nie będę się rozpisywać.. Zainteresowanych odsyłam TUTAJ

Jedyne co odróżnia od siebie te lakiery to kolor.. Ten mi osobiście kojarzy się z błękitem morza okalającego jakąś tropikalną wyspę.. 😉 No i dlatego też zdobienie o morskiej tematyce.. No ale o tym za chwilę..

Najpierw kilka fotek lakieru solo 🙂

A teraz pora na moje małe akwarium czy też morskie głębiny 😉
Na życzenie taki ala step by step 😉
Zaczęłam oczywiście od tego co widzicie powyżej, czyli pomalowania pazurków lakierem Ebalay.
Następnie gąbeczką dodałam nieco Cold Metal Color Club i Blue Addicted Essence.
Następnie dodałam na końcach płytki coś co miało być wodorostami 😉 Użyłam do tego zwykłego białego Inglota i płytki BM 202.
No i na koniec farbkami akrylowymi domalowałam rybki 😀
A tak prezentował się efekt końcowy.

I jak? Mocno strojnie i kolorowo, wiem.. Ten mani faktycznie bardzo rzucał się w oczy.. Ciekawa jestem jak Wam się podoba..

PODOBNE POSTY

21 komentarzy

  1. swietne pazurki…efekt boski…jestem w trakcie bannerka…moze mi sie uda cos zdziałać,,,,bo ciezko o dobra grafike i musz kilka dostepów do strn zakupić żeby dostac dana grafike hehehe

  2. Od kiedy Cię obserwuję, to to jest najlepszy mani 🙂 Świetnie wyszło 🙂 Powiedz mi, jak ozdabiasz paznokcie farbkami? Normalnie malujesz na paznokciach, czy robisz to zupełnie inaczej? Pozdrawiam!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *