El Corazon 423/1103 Wedding Dreams + zdobienie

El Corazon to marka, którą bardzo lubię, co pewnie zdążyliście już zauważyć 😉 W ich ofercie jest masa bardzo ciekawych kolorów i wykończeń, co w powiązaniu ze świetną jakością i niską ceną sprawia, że zawsze chętnie po nie sięgam.
Dziś pokażę Wam kolejne cudo tej właśnie marki, czyli El Corazon 423/1103 Wedding Dreams.

Ten konkretny odcień to perłowo biała baza z ogromną ilością mikro glitteru. Z daleka fajnie się prezentuje, bo widać ciekawą teksturę i ten łapiący za oko błysk, a z bliska dodatkowo daje się dostrzec ten drobny glitter, co fajnie widać na fotkach makro.

Formuła

Formuła, mimo brokatowego wykończenia, jest całkiem przyjemna w aplikacji. Do pełnego krycia wystarczają 2 warstwy. Całość warto jednak utrwalić topem, także po to by wyrównać powierzchnię.

Ja osobiście bardzo ten lakier lubię. A Wy co sądzicie?

Zdobienie

Jako, że mam ogromną bazę naklejek wodnych i zdecydowanie zbyt rzadko z nich korzystam, to dziś postanowiłam, że to one odegrają główną rolę. Nie ukrywam, że był to ryzykowny ruch, bo ta brokatowa baza nie ułatwiła im zadania, ale mimo wszystko wyszło chyba całkiem ciekawie 😉

Dajcie znać jak Wam się podoba 🙂

PODOBNE POSTY

Jeden komentarz

  1. A nawet mam ten lakier zapisany na swojej ElCorazonowej wishliście. Po obejrzeniu Twoich swatchy tylko się utwierdziłam, że warto się w niego zaopatrzyć 😉
    Wzór naklejek idealnie pasuje do bazy. Bardzo podoba mi się efekt końcowy 🙂