El Corazon 423/1162 Space Dreams

El Corazon 423/1162 Space Dreams

El Corazon, jak już pewnie zauważyliście, to jedna z moich ukochanych marek. Wypuszczają na rynek mnóstwo bardzo ciekawych nowości, ich lakiery są świetne jakościowo, a przy tym bardzo przystępne cenowo. Zwłaszcza jak je porównać z topowymi firmami typu ILNP, FUN Lacquer czy Cadillacquer. I dlatego obecnie, obok Orly, są moim numerem jeden.

El Corazon 423/1162 Space Dreams

 

El Corazon 423/1162 Space Dreams

 

Jedną z najnowszych kolekcji przez nich wypuszczonych była Space Dreams, składająca się z 3 odcieni o numerach od 423/1161 do 423/1163. Dwa z nich bazują na bieli, ostatni jest różowy. No i wszystkie mają w sobie duże flejki/drobiny w różnych kolorach.
Ja posiadam dwa lakiery z tej serii i dziś pokażę Wam pierwszy z nich, czyli El Corazon 423/1162.
Jest to biel z mieniącymi się benzynkowo drobinami.

 

El Corazon 423/1162 Space Dreams

 

Baza w tym lakierze jest mleczno biała, ale nie ma super krycia, dlatego choć czytałam że da się obejść z dwiema grubszymi lub 3 cieńszymi warstwami, to uznałam że wrzucę go na białą bazę. No i tak czy siak dałam 2 cienkie warstwy żeby drobin było dużo.

Samo malowanie jest bezproblemowe i przyjemne. Czas schnięcia, mimo 3 warstw łącznie, całkiem spoko.
Co ważne, mimo tylu drobin powierzchnia lakieru nie jest jakaś chropowata. Co nie zmienia jednak faktu top warto dać żeby utrwalić całość i nadać połysku, bo jak widać na zdjęciach bez topu tego błysku odrobinę brakuje.

 

El Corazon 423/1162 Space Dreams

Powiem Wam, że kremów mam na tyle dużo, że ostatnio kuszą mnie przede wszystkim wszelkie “dziwolągi”, błyskotki, lakiery nietypowe etc. Ten lakier wpisuje się w to idealnie. Bardzo mi się podoba jak wygląda na paznokciach i cieszę się, że do mnie trafił 😀

A Wy co o nim sądzicie?

PODOBNE POSTY

13 komentarzy

    1. To dokładnie tak jak ja 😁 Nie to, że nie noszę kremów, ale jak kupuję, to już niemal wyłącznie takie cudaki jak ten 😊

  1. Ja też mam fazę na El Corazony. Piękne kolory, ciekawe wykończenia, dobra jakość i jeszcze lepsza cena 🙂
    Ten Twój jest przepiękny! Z daleka wygląda trochę jak “speckled eggs” 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *