El Corazon 423/501 Large Hologram Kryptonite

El Corazon Large Hologram Kryptonite

Moje archiwa są pełne zdjęć lakierów, a nawet i zdobień zrobionych na przestrzeni ostatnich lat. Wiele z nich nadal czeka na publikacje, w dużej mierze dlatego, że nie zawsze jestem zadowolona z tych zdjęć. Nie żebym kiedykolwiek była super nimi usatysfakcjonowana, kto mnie zna ten wie, że fotki to moja zmora, ale tragedii przy wielu z nich też chyba nie ma, więc niektóre będę Wam pokazywać. Co Wy na to?? 😉

El Corazon Kryptonite

Jednym z takich archiwalnych folderów jest ten na temat lakieru El Corazon 423/501 Large Hologram Kryptonite. Cała seria Large Hologram jest boska. Do tej pory pokazywałam już na blogu (kliknięcie w nazwę przeniesie Was do recenzji) : 423/502 Ocean , 423/504 Butterfly, 423/505 Galaxy, 423/506 Vampire in Love.

 

El Corazon Large Hologram Kryptonite

El Corazon Kryptonite to żelkowa baza w morskim, zielononiebieskim kolorze, z masą holograficznych, różnej wielkości drobin. Na moich zdjęciach jest chyba ciut zbyt mocno niebieski. Na żywo nieco wyraźniejsza jest nutka zieleni.
Tak czy owak -coś pięknego. Mimo, że to jeden z niewielu odcieni, których nie jestem mega fanką, to musiałam go mieć, bo jest niesamowity.

Formuła jest super. Maluje się nim totalnie bezproblemowo. Ładne krycie uzyskamy przy 3 cienkich warstwach. Połysk gwarantowany nawet bez topu.
Czas schnięcia też jest dobry. Ja jestem z niego bardzo zadowolona. To kolejny lakier tej marki, który sprawdził się u mnie doskonale.

Znajdziecie go oczywiście w sklepie El Corazon.
Biorąc pod uwagę niewielką cenę – $4,56 (ok 17 zł) za 16 ml, to myślę, że warto przyjrzeć mu się bliżej.

A Wam jak się podoba?

 

El Corazon Large Hologram Kryptonite

El Corazon Large Hologram Kryptonite

El Corazon Large Hologram Kryptonite

PODOBNE POSTY

6 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *