Fioletowe róże z płytkami CjSLC-13 i CjS-13

Fioletowe róże z płytką CjSLC-13

Ostatnio mam mega fazę na stemplowanie layeringowe. O ile wolę wzory całopaznokciowe, jak te od UberChic, to mam kilka płytek od prekursora tej metody, czyli firmy Clear Jelly Stamper, po które zdecydowanie zbyt rzadko sięgam, więc dziś to właśnie one będą grały główną rolę.

Jako baza posłużył mi tym razem przepiękny, fioletowy El Corazon 423/554 Magic Attraction. Jestem w tym lakierze zakochana. Uważam, że jest niesamowity. Co prawda, bardzo szybko wycierają się w nim końcówki, ale jestem skłonna mu to wybaczyć.

Fioletowe róże z płytką CjSLC-13

Następny krok to róże. Te moje pochodzą z płytki Clear Jelly Stamper CjSLC-13 stworzonej we współpracy z Talia’s Nail Tales. Każda z nich ma aż 3 warstwy. Do ich wykonania użyłam:

  • Kaleidoscope st-76 Peach Echo
  • Kaleidoscope st-78 Mauve Mist
  • biel Born Pretty Store (celowo wybrałam taką mniej napigmentowaną)
  • różowy Ya Qin An

Na koniec przyszła pora na listki. Wykorzystałam tutaj cudną zieleń od B. Loves Plates – BLP09 B. a Christmas Tree (jego recenzję znajdziecie TUTAJ).

Wzorek, który teoretycznie miał nadal liściom konturów i głębi zbyt mocno dominował mi zieleń spod spodu, więc ostatecznie domalowałam cieniutkie białe akcenty pędzelkiem i na tym poprzestałam.
Całość standardowo utrwalona topem.

Fioletowe róże z płytką CjSLC-13

Mi osobiście ten efekt bardzo się spodobał. Muszę częściej bawić się tymi płytkami 😀
A Wy co sądzicie?

Fioletowe róże z płytką CjSLC-13

PODOBNE POSTY

5 komentarzy

  1. Szczęka o-pa-da 🙂 Serio, przepięknie to wygląda. Na początku myślałam, że to może ręcznie malowane róże. A tu psikus 😉

    1. Bardzo się cieszę, że tak się podobają. Fakt, że te wzory potrafią dać niesamowity efekt. CjS ma genialne te płytki.