Golden Rose Holiday #61

I znów będzie o piasku.. Mam nadzieję, że nie zanudzam Was za bardzo tym tematem.. 😉

Dziś będzie bowiem o niebieskim cudzie Golden Rose z kolekcji płynnych piasków o nazwie Holiday. Mój lakier ma numerek 61 i jest obłędny.. Intensywny, głęboki niebieski kolor chyba nie może się nie podobać.. Mnie oczarował jak tylko go zobaczyłam..

Formule lakieru też nie mam nic do zarzucenia.. Maluje się nim bardzo łatwo, dobre krycie uzyskuje się przy dwóch warstwach, a na wyschnięcie lakieru nie trzeba zbyt długo czekać..
Nie miałam też problemów z odpryskami, jedynie standardowo od klawiatury i papierów lekko wytarte końcówki po 2 dniach..

Moim zdaniem bardzo udany lakier.. Z reszta Golden Rose w ogóle pozytywnie mnie zaskakuje wprowadzając co raz to więcej nowości do swojej oferty.. Najpierw glittery Jolly Jewels, potem piaski Holiday, a teraz kolekcja piórkowa.. Brawo.. Oby tak dalej..

A teraz zdjęcia. Wszystkie zrobione w świetle słonecznym..

Macie ten lakier, albo inne piaseczki Golden Rose? Co o nich myślicie?

PODOBNE POSTY

35 komentarzy

  1. mam go 🙂 i jest faktycznie piękny. póki co nosiłam go tylko na stopach i tylko denerwowało mnie trochę, że ta piaskowa tekstura mi się bardzo szybko starła. i to na stopach! ale kolor cudowny. no i piasek, których ja nigdy nie mam dosyć 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *