Golden Rose Holiday #70

Dziś kilka słów o śnieżnym piaseczku od Golden Rose.

Lakier pochodzi z serii Holiday, nosi numerek 70 i kosztuje chyba coś koło 12,90 zł.
Nie jest to taki czysty piasek jak chociażby pokazywany TUTAJ China Glaze Bump & Grind, czy TUTAJ My Secret Violet Star. Ten piasek ma bardziej błyszczące wykończenie i niejednorodną teksturę dzięki dodatkowi glitteru.. Przyznam, że nie w każdej wersji kolorystycznej mi się to podoba, ale w tej akurat wygląda świetnie..

Konsystencja lakieru nie jest ani luźna ani gęsta, aplikuje się go w miarę łatwo, choć momentami dodatek glitteru może sprawiać drobne problemy np przy skórkach, ale to też nie zawsze.. Zależy ile akurat nabierze nam się go na pędzelek 🙂

Do ładnego krycia wystarczyły mi 2 warstwy.. Schnięcie jak w przypadku większości piasków bardzo zadowalające..

Pewnie część z Was zastanawia się dlaczego napisałam “śnieżny piasek”, skoro tak na prawdę jeżeli rozpatrywać go pod względem koloru to śnieżna biel to to zdecydowanie nie jest, wyraźnie widoczne są bowiem subtelne złote tony,nadawane przez opalizujący brokat..
Otóż sprawa jest prosta.. Mi ten lakier przypomina śnieg, taki zmarznięty, roziskrzony śnieg..Nawet jeżeli nie czysto biały, to zdecydowanie zimowy.. Z resztą idealnie nadaje się jako baza do wszelkiego rodzaju “śnieżnych” zdobień, co mogłyście obejrzeć chociażby TUTAJ.

Ja, jako fanka piasków, jestem zdecydowanie na TAK. A Wy? 🙂

PODOBNE POSTY

35 komentarzy

    1. Mi tego typu piaski też nie we wszystkich kolorach podchodzą, ale akurat biel mi się spodobała.. Kwestia gustu.. Nie ma chyba lakieru, który podobałby się wszystkim 🙂

    1. Ja solo tego typu kolorów też nie noszę.. Z resztą rzadko noszę cokolwiek solo 😉
      No ale ze stemplami to już inna bajka.. I to niekoniecznie zimowymi 😀

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *