Golden Rose Metals 113

Hej. Dziś chciałabym Wam pokazać lakier Golden Rose Metals 113 i zdobienie na jego bazie.

6 ml buteleczka tego lakieru kosztuje 5,90 zł. Do wyboru mamy obecnie 14 odcieni. Kupicie je TUTAJ.

 

Golden Rose Metals 113 – formuła

 

 

Seria Metals ma rewelacyjną formułę. Wcześniej pokazywałam Wam odcień 110, który zachwycił mnie przyjemną konsystencją i genialną pigmentacją, no i tutaj jest bardzo podobnie. Ten lakier również spokojnie można potraktować jako jednowarstwowiec, choć ja dałam tu dwie bardzo cienkie warstwy, uzyskując idealne nasycenie koloru.

Pociągnięcia pędzelka podobnie jak przy odcieniu 110 nie są wyraźnie widoczne, za co plus.

Czas schnięcia też jest zadowalający. Nie można się tutaj przyczepić.

Nie ukrywam, że mój aparat totalnie oszalał przy tym kolorze. Na żywo to zdecydowanie fiolet, a aparat pokazywał go jako mocno kierujący się w stronę chłodniejszego odcienia z mocnymi niebieskimi nutami. Musiałam się trochę posiłkować programem graficznym żeby lepiej oddać kolor, ale idealnie nadal nie jest. Weźcie to pod uwagę decydując się na zakup.
W każdym razie kolor na żywo jest obłędny i nie sądzę by ktokolwiek był zawiedziony 😀

Zdobienie

 

Tym razem, tak jak przy recenzji odcienia 110, postawiłam na zdobienie layeringowe i znów z płytką Clear Jelly Stamper, a konkretnie CjS- 50 Petals of Lace. Do samego stemplowania użyłam dwóch lakierów B. Loves Plates: BLP28 B. a Blue Sky oraz BLP39 B. a Fuchsia Flash, a także żółtego Mundo de Unas Pastel Yellow.
Tak to się prezentowało 🙂

Jak Wam się podoba Golden Rose Metals 113 i zdobienie, które na nim wykonałam? Koniecznie dajcie znać.

PODOBNE POSTY

5 komentarzy

  1. Bardzo ciekawe zdobienie!
    Co za zbieg okoliczności 🙂 właśnie położyłam lakier niezwykle podobny w kolorze- Orly color blast Amethyst, także metaliczny i pomyślałam, że zajrzę do Ciebie po inspiracje do stempelka 🙂 Dam jednak coś innego, abstrakcyjnego, graficznego, bo „kfiatków” mam na razie dosyć 🙂

  2. Mam kilka lakierów z tej kolekcji i są fajne, ale fiolet to nie mój kolor