Harunouta L079 – recenzja

Hej. Dziś pokażę Wam płytkę marki Harunouta pełną teksturowych wzorów. Harunouta L079, bo to o niej mowa, zawiera 14 wzorów całopaznokciowych.

Płytka kosztuje w cenie regularnej $4,99, ale jak większość płytek w Born Pretty Store, jest zazwyczaj przeceniona 😉
Znajdziecie ją TUTAJ.

Z jakością problemów nie miałam. Z resztą ostatnio nie trafiłam (przynajmniej w Born Pretty Store) na żadną płytkę, która byłaby źle wykonana. Zerknijcie na swatche.

Pierwsze zdobienie, które nią zrobiłam było proste i szczerze mówiąc nie byłam super zadowolona z efektów. No ale zrobiłam, to pokażę.

Baza to My Secret 175 Confetti Game. Taki staroć wygrzebany z czeluści helmera 😉 Wzór z kolei odbiłam czernią Born Pretty Store, a całość utrwaliłam standardowo już topem Glisten & Glow. Oto efekt końcowy 🙂

Co sądzicie o tej płytce? Lubicie wzory teksturowe?
Koniecznie dajcie znać 🙂

Na koniec przypominam, że korzystając z kodu YJL91 możecie dostać 10% rabatu na zamówienie w sklepie BORN PRETTY STORE. Wysyłka nierejestrowana jest darmowa.

For all of you nail art  fans, here is the 10% off code for your orders from Born Pretty Store – YJL91

banner

PODOBNE POSTY

4 komentarze

  1. Zamówiłam tę płytkę kilka dni temu i czekam z niecierpliwością. Prezentowany wzór w czarnym kolorze na pierwszy rzut oka daje wrażenie drutu kolczastego, trochę to przerażające. W innym kolorze byłoby OK.

  2. Lubię takie wzory. Zresztą nie jestem pewna czy przypadkiem jej nie zamówiłam do testów. Ale skleroza nie boli, więc nie pamiętam 😉
    Ten Twój wzór przypomina mi troszkę wykresy ekg 😉