Hean City Fashion #178

Długo zastanawiałam się jak opisać ten kolorek.. Pomarańcz? Nie. Morela? Też nie bardzo.. To może łosoś? Niee.. Ostatecznie powiedziałabym chyba, że to delikatny, pastelowy koral o kremowym wykończeniu.. Bardzo ładny.. Taki świeży i kobiecy..

Lakier ma dość duży jak dla mnie pędzelek, ale nie na tyle by był nieporęczny.. Wręcz przeciwnie-malowało mi się nim bardzo wygodnie..

Konsystencja jest bardzo luźna, co ja osobiście lubię, ale pewnie dla niektórych to może być wada.. rzecz gustu 😉

Czas schnięcia w normie..

Duży plus także za trwałość.. Co prawda nosiłam go na paznokciach tylko 2 dni, ale obyło się  bez startych końcówek, co ostatnio prawie żadnemu lakierowi się nie udaje.. Przy ciągłej pracy z papierowymi dokumentami, nawet najlepsze marki niestety szybko mi się wycierają, tak więc za to mega plusik 🙂

Niestety muszę się nieco przyczepić do formuły..
To co najbardziej mnie w nim denerwowało to lekkie smużenie podczas malowania, przez co miałam niewielki problem z uzyskaniem idealnie równej, gładkiej powierzchni.. Do tego odrobinę za słabe w moim odczuciu krycie.. 

Lekkie smużenie i nie do końca idealna pigmentacja sprawiły, że na pazurkach musiały wylądować 3 warstwy.. Tragedii nie ma, ostatecznie całość prezentowała się bardzo ładnie (zwłaszcza po wyrównaniu Seche Vite), ale mały minus niestety za formułę musi być..

Lakiery znajdziecie w sklepie internetowym Hean –> KLIK

12 ml lakieru kosztuje 7,99 zł

Co o nim myślicie??

Zdjęcia robione wczesnym porankiem w okolicach godz 6.00, więc w jeszcze niepełnym słońcu 😉

Jako, że lakierów solo zazwyczaj nie noszę dłużej niż jeden dzień, to i tym razem drugiego dnia dorzuciłam cosik na górę.. Tym razem szybki i prosty stempelek z płytki Mash-43 wykonany lakierem SpaRitual Intrigue.. Prawda, że fajnie pasują do siebie kolorystycznie? 🙂

produkt został mi wysłany do zrecenzowania

PODOBNE POSTY

17 komentarzy

  1. Kolor bardzo mi się podoba, ale w tym przypadku tylko solo bz żadnych wzorków :D.
    Zazdroszczę paznokci!