Kaleidoscope Duo SuperMagic Cats Mur-81 i magnes Born Pretty Store

Hej. Dziś recenzja łączona, bo przy okazji recenzji magnesu do lakierów magnetycznych od Born Pretty Store, pokażę Wam lakier Kaleidoscope Duo SuperMagic Cats Mur-81.

Magnes w cenie regularnej kosztuje $5,99, obecnie w promo za $2,99.
Kupicie go TUTAJ.

BPS Magnes

Ten konkretny magnes ma dwie końcówki. Ta prostokątna, to klasyczne kocie oko, czyli prosta kreska, a końcówka mała robi zaokrąglony wzór.
Ja osobiście chyba mam jeszcze mało wprawy magnesami i lakierami magnetycznymi, bo średnio mi to idzie 😉
Niby początkowo kreska jest ładna, ostra, a po czasie się „rozlewa”. Na nic magnesowanie najpierw samego lakieru, a potem topu szybkoschnącego. I tak po chwili efekt się rozmywa. Nie żeby nie podobał mi się taki efekt, ale chciałabym jednak móc uzyskać także taką wyraźną, ostrą kreskę.

 

Kaleidoscope Duo SuperMagic Cats Mur-81

Jeśli chodzi o tę drugą stronę, to nie udało mi się uzyskać tak ładnego efektu, jaki pokazywała Lakierowniczka w TYM WPISIE. No ale ona używała hybrydy, która jak się utwardzi, to już nie ma opcji żeby wzór się rozmył, więc to zrozumiałe, że o tak samo ładny efekt może być trudno.
Jest też opcja, że to lakier Kaleidoscope sprawia problemy, ale to będę dopiero testować.

Tak czy owak, nawet nieco rozmyty, efekt i tak mi się podoba i z chęcią będę lakiery magnetyczne nosiła, bo wróciła mi na nie ochota 😀

 

Kaleidoscope Duo SuperMagic Cats Mur-81

A teraz kilka słów o lakierze Kaleidoscope Duo SuperMagic Cats Mur-81.
Ja aplikowałam jedną gruszą warstwę na czarną bazę. Dałoby się solo, ale nie widzę sensu. Tak jest szybciej i efekt wyraźniejszy.

 

Kaleidoscope Duo SuperMagic Cats Mur-81
Kolor tego lakieru mnie osobiście powala. Mamy tu ciemną wiśnię, róż, złoto i jeszcze drobinki. No cudo! Nawet przy rozmytej kresce wygląda cudownie. Ba. Chyba nawet bardziej mi się taki podoba. No ale to rzecz gustu.

Formuła jest bardzo przyjemna. Tak jak wspomniałam, jedna grubsza warstwa na czerni wygląda idealnie.

Czasu schnięcia nie sprawdzałam, bo na górę poszedł top szybkoschnący 😉

Kaleidoscope Duo SuperMagic Cats Mur-81

Kaleidoscope Duo SuperMagic Cats Mur-81

 

Zdobienie

 

Na tak pięknej bazie nie mogło zabraknąć zdobienia 😀
Postawiłam tym razem na prosty wzór kwiatków z płytki BP-L046, który odbiłam srebrnym lakierem stemplowym również ze sklepu Born Pretty Store.

Mi to zdobienie nosiło się rewelacyjnie. Mam nadzieję, że Wam też się spodoba.
Koniecznie dajcie znać.

Kaleidoscope Duo SuperMagic Cats Mur-81

 

Przypominam, że korzystając z kodu YJL91 możecie dostać 10% rabatu na zamówienie w sklepie BORN PRETTY STORE. Wysyłka nierejestrowana jest darmowa. 

For all of you nail art  fans, here is the 10% off code for your orders from Born Pretty Store – YJL91

banner

 

PODOBNE POSTY

9 komentarzy

  1. Ostatnio trafił do mnie pierwszy lakier magnetyczny i baaaardzo go polubiłam – chyba niedługo zaopatrzę się w kolejne. Samo zdobienie jest ekstra, takie magiczne! <3

    1. Magnetyki są cudne nie? Zwłaszcza, że tyle ciekawych magnesów do nich się pokazuje 🙂
      Ps. dziękuję.

  2. Beautiful magnetic polish, I like it also alone on your nails, but this silver stamping gives the manicure a whole new dimension! Beautiful! 🙂

  3. Ostatnio recenzowałam pisak magnetyczny od BPS i póki co nie do końca umiem go obsłużyć, może z czasem się poprawię, a na ten przyszła mi wielka ochoty widząc taki rezultat. Cudne zdobienie, wg mnie rozmycie o ktorym piszesz jeszcze umocniło efekt wow?❤️