Kinetics – kolekcja REBEL HEART – #452 Whatever, Blue – recenzja i zdobienie

Kinetics-Whatever-Blue

Hej. Dziś ciąg dalszy prezentacji lakierów z kolekcji Rebel Heart marki Kinetics. #452 Whatever, Blue to kolor, który opisywany jest jako „teal”.
W moim odczuciu jest to dość ciemny, morski niebieski z shimmerem. Ja osobiście uwielbiam takie odcienie, nie tylko solo, ale i do gradientów i jako baza do zdobień. Bardzo dobrze się w nich czuję.

Kinetics-Whatever-Blue

Poza cudnym kolorem, Kinetics Whatever, Blue zachwyca też formułą. Nie miałam wcześniej do czynienia z lakierami tej marki, nie mam porównania do innych odcieni spoza kolekcji Rebel Heart, ale ten odcień aplikuje się genialnie. Zero smug czy bąbli. Mało tego. Można go śmiało nazwać jednowarstwowcem. Na zdjęciach widzicie dwie tylko z tego względu, że chciałam sprawdzić czy druga pogłębi kolor, ale efekt był praktycznie identyczny.

Kinetics-Whatever-Blue
Kinetics-Whatever-Blue

Zdobienie

Uznałam, że kolor Whatever, Blue będzie fajnie imitował ciemny, jeansowy materiał i nada się idealnie do zdobienia z łatkami, które sobie wymyśliłam 😀

Kinetics-Whatever-Blue

Wzory, które wykorzystałam, pochodzą z płytki Lina Oh My Patch 01. Długo się nad nią zastanawiałam, ale ostatecznie jej unikalność wygrała i w końcu zamówiłam, bo nie mam absolutnie nic w tym stylu. I nie żałuję, bo pierwsze zdobienie podobało mi się bardzo. Mam nadzieję, że Wam też się spodoba. Poniżej jeszcze lista pozostałych produktów, które wykorzystałam:

  • Kaleidoscope st-matte 105
  • czerń stemplowa Twinkled T
  • B. Loves Plates BLP04 B. a Pure Gold
  • B. Loves Plates BLP13 B. a Lemon
  • B. Loves Plates BLP14 B. a Kiwi
  • Maga Biała Dama

No i jeszcze kilka fotek makro 🙂

Kinetics-Whatever-Blue
Kinetics-Whatever-Blue
Kinetics-Whatever-Blue

Co sądzicie o Kinetics Whatever, Blue? Lubicie takie odcienie?
Koniecznie dajcie znać jak Wam się podoba sam lakier, no i moja propozycja zdobienia 🙂

PODOBNE POSTY

Jeden komentarz