Kinetics – ROOTS – 453 – Unconditional Love – recenzja i zdobienie

Kinetics 453 Unconditional Love

Niedawno, dzięki uprzejmości polskiego dystrybutora marki KINETICS, dotarła do mnie ich najnowsza kolekcja ROOTS. Omyłkowo co prawda w wersji hybrydowej, ale kolory są te same, więc problemu nie ma. A przy okazji może moja opinia przyda się miłośniczkom hybryd.

Postanowiłam, że nie wrzucę tu od razu całej kolekcji, ale rozbiję ją na recenzję poszczególnych kolorów i od razu pokażę zdobienia na ich bazie 😀
Mam nadzieję, że Wam się spodobają.

No to zaczynamy.

Pierwszy kolor w tej kolekcji to Kinetics 453 Unconditional Love.
Jest to bardzo mocno rozbielony beżyk o kremowym wykończeniu. Kolor super delikatny, idealny pod zdobienia 😀

Jeśli chodzi o formułę lakierów hybrydowych Kinetics, to muszę powiedzieć, że jestem nią bardzo przyjemnie zaskoczona. Lakiery są dość gęste i mają bardzo fajne krycie. Do pełnego krycia potrzebowałam dwóch cienkich warstw. Duży plus też za to, że lakiery bardzo ładnie się poziomują.

Jako osoba, która z hybryd korzysta bardzo rzadko, muszę przyznać, że malowanie lakierami z tej kolekcji jest bardzo łatwe i przyjemne.

Kinetics 453 Unconditional Love

Zdobienie

Zdecydowałam się na zrobienie zdobienia w klimacie japońskim. Fajnie mi pasowała ta koncepcja do jasno-beżowej bazy. Mam nadzieję, że Wam też się spodoba.

Wzory znalazłam na płytce Creative Shop 6S. Odbiłam je lakierem Kaleidoscope 74 Tea Rose, a następnie wypełniłam lakierami: Golden Rose Color Expert 48 oraz Golden Rose Ice Chic 149. Całość standardowo utrwaliłam topem. Co o tym sądzicie?
Koniecznie dajcie znać jak Wam się podoba bohater tego posta i zdobienie na jego bazie 🙂

Kinetics 453 Unconditional Love
Kinetics 453 Unconditional Love

———————————————————————————————————————————————-

* UNCONDITIONAL LOVE * BEAUTY IN DNA * PEACH ROCK
* SYNERGY MATCH * SECRET WEAPON *
* ROOTS * KINDRED * BOUND UP *

PODOBNE POSTY

1 komentarz