Kinetics – ROOTS – #458 Roots – recenzja i zdobienie

Kinetics Roots CjS-115 Boho Life

W ostatnich tygodniach pokazywałam Wam po kolei wszystkie odcienie z kolekcji ROOTS marki Kinetics. Dziś dobiegliśmy do końca, bo przyszła pora na ostatni już odcień z tej kolekcji, a mianowicie #458 Roots, czyli bardzo ładny, niezbyt ciemny, czekoladowy brąz o kremowym wykończeniu.

Kinetics 458  Roots

Pamiętajcie, że choć tym razem recenzuję dla Was wersję hybrydową tej kolekcji, to Kinetics ma ją również w formie klasycznych lakierów, więc jeżeli kolory Wam się podobają, to nie ma problemu z ich zakupem. Na stronie oficjalnego dystrybutora: KLIK, jest lista punktów sprzedaży stacjonarnej. Lakiery są też dostępne w sklepach internetowych.

Formuła odcienia Roots, jak i wszystkich pozostałych z tej kolekcji, jest bardzo dobra i łatwa w obsłudze. Z resztą ich klasyczne lakiery solarne też bardzo sobie chwalę. Są świetne jakościowo. Nie ma się do czego przyczepić. Aha. Krycie w przypadku tego odcienia uzyskujemy przy dwóch cienkich warstwach.

Kinetics 458 Roots

Lubicie takie brązowe kolorki?

Zdobienie

Do brązowej bazy tym razem dobrałam dwa kolory stemplowe: zieleń i pomarańcz. Pierwszy z nich to Colour Alike 111 the, a drugi 110 on.
Wzór z kolei pochodzi z płytki Clear Jelly Stamper CjS-115 Boho Life.

Kinetics Roots CjS-115 Boho Life

Wyszła taka trochę abstrakcja, ale ja osobiście tego typu mixy bardzo lubię 😀 A Wy co sądzicie? Podoba Wam się ten czekoladowy odcień i zdobienie jakie na nim zmalowałam? Dajcie znać 🙂

Kinetics Roots CjS-115 Boho Life


PODOBNE POSTY

3 komentarze

    1. I’m glad you like it even though you are not a fan of brown polishes ?

  1. As Ananka wrote, neither I am a big fan of brown, but I think that this brown is a good base for stamping and you chose really nice colours for your manicure, very pretty! 🙂