Kinetics Shh I’m Fabulous oraz płytka Nicole Diary-144

Nicole Diary-144

Hej. Dziś mam dla Was recenzję płytki Nicole Diary-144 otrzymaną od sklepu Born Pretty Store, a przy okazji także swatche lakieru Kinetics Shh, I’m Fabulous, który długo za mną chodził, no i w końcu go sobie sprawiłam.

Formuła jest cudowna, malowanie bezproblemowe, a kolor.. Tu chyba wystarczą zdjęcia 😀

Kinetics Shh, I'm Fabulous
Kinetics Shh, I'm Fabulous

Nicole Diary-144

Nicole Diary-144

Cena płytki: $2,99
Dostępność: TUTAJ

Mamy tu śliczne połączenie kwiatów z napisami lub wzorami geometrycznymi. Wizualnie podobają mi się one bardzo, ale w praktyce okazało się, że są to wzory na tyle długie, że całych na moich paznokciach nie mogłabym większości z nich zmieścić. To minus dla mnie, ale pewnie plus dla dziewczyn z bardzo długą płytką.

Trzeba jednak o tym pamiętać, bo o ile przy części z nich można wykorzystać fragment (np sam napis czy pąk kwiatu), to te z napisami fajnie byłoby móc umieścić na paznokciu w całości, tak jak zostało to zaprojektowane.

Jakościowo nie mam zarzutów. Nie napotkałam na żadne problemy.

Zdobienie

Nicole Diary-144

Baza to Kinetics Shh, I’m Fabulous. Miejscowo dorzuciłam trochę topu z efektem syrenki od Wibo oraz topu Seraphine od Polished for Days. Stemplowałam lakierami Mundo de Unas Pink oraz Kaleidoscope st-matte 106. Do wypełnienia wzorów zaś posłużyły mi Orly No Regrets oraz Colour Alike Pepper Stem.

Co o tym sądzicie?

Nicole Diary-144

Na koniec przypominam, że korzystając z kodu YJL91 możecie dostać 10% rabatu na zamówienie w sklepie BORN PRETTY STORE. Wysyłka nierejestrowana jest darmowa.
For all of you nail art  fans, here is the 10% off code for your orders from Born Pretty Store – YJL91Obrazek

banner

PODOBNE POSTY

2 komentarze