Kwiaty na paznokciach – Orly For the First Time

UberChic i Orly

Kwiatki, kwiatki 🙂

 

Hej hej.

W poprzednim poście na temat lakieru Orly For the First Time zapraszałam Was do obejrzenia zdobienia na jego bazie, pamiętacie? Kto jest ciekawy co zmalowałam tym razem??
Ja nie ukrywam, że to kolejny mani który mi osobiście bardzo do gustu przypadł. Nosiłam go kilka dni z dużą przyjemnością. 

Baza to oczywiście Orly For the First Time. Nałożyłam 2 warstwy i top.
Na bazę dorzuciłam delikatny biały stempel krateczki z płytki UberChic UC 1-03. Odbiłam go bielą Mundo de Unas.
Następnie zabrałam się do tworzenia naklejek. Wybrałam sobie piękne kwiatki z płytki UberChic UC 8-03. Odbiłam je moją ulubioną czernią stemplową od Born Pretty Store, a następnie pokolorowałam. Do malowanek wykorzystałam:

 • El Corazon 423/464 Lepidolite
 • El Corazon 423/563 Magic Rosebud
 • El Corazon 423/573 Magic Sparkling Sea is
 • Missha NGR01

A oto i efekty moich pracy 😉

 

UberChic i Orly

 

For the First Time z UberChic

 

I jak?? Podobają się Wam moje kwiaty na paznokciach? 🙂
Lubicie takie motywy?

PODOBNE POSTY

11 komentarzy

  1. Dziękuję kochana. Widzę, że mamy podobne upodobania. Ja też lubię jak jest coś delikatnego pod tym głównym wzorem. Razem tworzy to fajna całość, nie? 🙂

  1. Ty nie masz cierpliwości? Te twoje ręcznie malowane cuda to dopiero wymagają cierpliwośi, a w nich jesteś mistrzynią.

   1. Jak coś mi nie wyjdzie to mogę szybko zetrzeć wodą, a źle zrobiony stempel nie jest już taki prosty do naprawienie. Ot i cała tajemnica mojego braku cierpliwości do złożonych stemplowań 😉

 1. Kwiaty na kracie, tak ma być 😉 Oczywiście ja rzuciłabym ukochane róże, niemniej te kwiaty także mi się bardzo podobają.