Lakier Temix Peel Off – recenzja

Hej kochani..

Dziś chciałabym Wam pokazać lakier, który niedawno przysłał mi sklep Born Pretty Store.
To multichrom peel off, czyli tak, który można niejako zdjąć z płytki bez zmywania 🙂
Fajna sprawa..

Lakier jest dostępny w 7 ml buteleczkach.
Standardowo kosztuje $12.51, obecnie w promocji za $9.38.
Dostępnych jest 5 kolorów. Znajdziecie je TUTAJ.

[ENG]
Hi.


Today I’d like to show you a new polish from Born Pretty Store.
It’s a peel off multichrome, which means that you can peel it off of your nails (obviously) 😉  You don’t need  nail polish remover or acetone to remove it  😉


It comes in 5 ml bottles.
Regular price is $12.51,  but currently it’s on sale for  $9.38.
There are 5 colours available. You can buy it HERE.


Ja wybrałam sobie kolor #4.
To mix niebieskości i fioletu, aczkolwiek i one przybierają różne odcienie w zależności od kąta patrzenia.. Do tego w lakierze są również drobinki, które nadają lakierowi nieco chropowaty wygląd (zerknijcie na zdjęcia makro).

Lakier byłby bardzo fajny, gdyby miał lepsze krycie.. Na potrzeby testów nakładałam go solo, by móc sprawdzić właściwości peel off i tu niestety nawet 4 warstwy nie dały mi idealnego krycia/głębi koloru..
Przy tak małej buteleczce szkoda mi lakieru na używanie go solo.. Wolę odpuścić możliwość zdjęcia go z paznokcia, a nałożyć go np na czarną bazę.. Wtedy starczy pewnie jedna, max 2 cienkie warstwy i będzie super.. Ale to już zależy od Was..

Czas schnięcia nie jest zły, choć przy 4 warstwach wiadomo że cudów nie ma.

Aplikacja jest całkiem fajna, nie mogę narzekać.

Zerknijcie na swatche i dajcie znać co sądzicie.

[ENG]
I chose colour #4.
It’s a mix of blue and purple, which also changes shades a bit, depending on the angle you look at it.
You’ll notice small particles of glitter there too, but it makes this polish look a bit uneven, so I do not really like it that much. It’s most visible on macro shots (take a look below).I would really like this polish if it was more opaque. During tests I did not use a base colour underneath it, to be able to peel it off, but it turned out that even 4 coats are not enough.
Considering the fact that the bottle is small, I will use it on black base in the future. I will probably need only one or two coats then instead of 4 or 5. I am willing to give up a chance to peel it off if I can save not only time, but also polish itself.

But that’s up to you how you use it.


Drying time is not bad, but with 4 coats there are no miracles. It needs to take some time.


It applies easily, no problems there.


Take  a look at the swatches and let me know what you think.

Na koniec przypominam, że korzystając z kodu YJL91 możecie dostać 10% rabatu na zamówienie w sklepie BORN PRETTY STORE. Wysyłka nierejestrowana jest darmowa.

For all of you nail art  fans, here is the 10% off code for your orders from Born Pretty Store – YJL91
kliknij

PODOBNE POSTY

20 komentarzy

 1. Jeśli potrzebuje czarnej bazy, to ta jego peel-owatość jest trochę bez sensu :/ Ale duochromy lubię, co ja poradzę – i ten też mi się podoba. Bez tych drobinek chyba byłby lepszy.

 2. Czaiłam się na te lakiery, ale teraz sobie odpuszczę. Właśnie po co opcja peel off skoro słabo kryje i potrzeba do niego bazy? hmm jak dla mnie to słabo, chociaż kolor i efekt ładny 🙂

  1. Muszę się niestety zgodzić.. Może jestem zbyt wymagająca, ale krycie zdecydowanie mnie nei zachwyciło.. A szkoda, bo sam lakier całkiem ładny..

 3. wygląda super! i ja się cieszę że potrzebuje bazy, bo to jego peeloffowatość mnie właśnie dostarczała. co innego baza peel off, jak sama chce żeby jakiś lakier łatwiej schodził. a tu bym się bała ze mi zejdzie np. przy zmywaniu czy myciu głowy. ile on się trzymał na paznokciach?

  1. Z trwałością problemu nie miałam.. Nie nosiłam go jakoś długo, bo pewnie ze 2 czy 3 dni, ale myłam naczynia i nic się nie działo.. Musiałam solidnie podważyć i wtedy łądnie schodził, ale sam z siebie się nie ruszył 🙂

 4. Nie widzę sensu w robieniu lakierów peel off. Baza jest super ale lakier? To trochę przeczy trwałości, bo chyba oto w tym wszystkim chodzi – inaczej hybrydy nie stałyby się tak popularne 😛
  Kolorek jest śliczny!

  1. Gdyby miał lepsze krycie, to nawet fajny gadżet, bo trzymał się ładnie, ale na nic baza jak trzeba tyle warstw.