MAGA Celebrytka – recenzja i zdobienie

Maga Celebrytka

Niedawno pokazywałam Wam pierwszą z nowości marki MAGA w mojej kolekcji, czyli fuksjowy holo Snaily 2,  a dziś przygotowałam dla Was recenzję lakieru z ich kolekcji zimowej.

MAGA Celebrytka to lakier, który ciężko opisać słowami. Tyle się w nim dzieje. Formułą odrobinę przypomina piasek. Powiedziałabym, że to mix najróżniejszych drobin, mniejszych i większych. Wśród nich takie duże holo. To dzięki nim w głównej mierze tak niesamowicie mieni się w słońcu. Pięknie to wygląda.
Nawet na zdjęciu poniżej, w miejscach gdzie ucieka ostrość (na palcu wskazującym czy małym) widać rozproszone holo).

Maga Celebrytka

 

Celebrytka – formuła

 

Co ciekawe, mimo napakowanej drobinami formuły, aplikacja jest dość przyjemna. Duży i wygodny pędzelek fajnie i równomiernie rozprowadza lakier po płytce, nie sprawiając żadnych problemów.
Do satysfakcjonującego krycia potrzebne są dwie warstwy lakieru. 

Czas schnięcia powierzchniowo jest bardzo dobry, ale trzeba uważać żeby zbyt szybko czymś w niego nie uderzyć, bo do całkowitego wyschnięcia wymaga nieco więcej czasu.

Maga Celebrytka

Powierzchnia po wyschnięciu nie jest mocno chropowata, a warstwa topu ładnie zabezpiecza mani i wyrównuje powierzchnię. Jak dla mnie lakier prezentuje się fantastycznie. Jeżeli tylko lubicie takie błyskotki, to polecam bo lakier jest piękny.

Nie mówiąc już o tym, że bardzo przystępny cenowo. Za 11 ml buteleczkę zapłacicie 10,99 zł.
Ten i inne produkty MAGA znajdziecie oczywiście w ich sklepie internetowym: KLIK.

Maga Celebrytka

 

ZDOBIENIE

 

Maga Celebrytka

 

Żal było Celebrytkę przykrywać, ale tego typu błyskotki aż się proszą o użycie na nich wzoru „negative space” i tak też zrobiłam.
Tym razem sięgnęłam po płytkę UberChic UC 25-01 i layeringowe kwiatki. Najpierw, lakierem Kaleidoscope Bisque odbiłam pierwszą część wzoru, a następnie czernią B. Loves Plates B. a Black Hole dodałam drugą warstwę, czyli kontury. Nie powiem, mi efekt bardzo się podobał.
A Wy co sądzicie?

 

Maga Celebrytka

 

Maga Celebrytka

 

Tyle na dziś. Jak Wam się podoba Celebrytka? 😀

PODOBNE POSTY

3 komentarze