Maga Szmary Mary – recenzja + zdobienie

Maga Szmary Mary

Do tej pory pokazywałam Wam dwa kolory z zimowej kolekcji marki MAGA. TUTAJ zobaczycie Celebrytkę, a TUTAJ Księżycową Porę. Dziś pora na trzeci  odcień z tej kolekcji w moich zbiorach, czyli Maga Szmary Mary ( 18Z )

Lakier kosztuje 10,99 zł za 11 ml.

Kupicie go TUTAJ.

 

Maga Szmary Mary

 

Maga Szmary Mary

 

Maga Szmary Mary to kolejna błyskotka od której ciężko oderwać wzrok. Podobnie jak Celebrytka i Księżycowa Pora, ten odcień również składa się z masy drobin. Różnica tkwi w kolorze. Szmary Mary to połączenie granatu z morskim turkusem. W zależności od kąta padania światła raz bardziej widać niebieskości, a raz zieleń. Do tego w lakierze zatopione są złote drobiny. Całość przepięknie błyszczy. Mi osobiście kojarzy się mocno z syrenim ogonem. Myślę, że będzie cudownie pasował do różnych morskich zdobień.

 

Maga Szmary Mary

 

Formuła

 

Formuła jest bardzo przyjemna w obsłudze. Malowanie tym odcieniem jest bezproblemowe. Póki co wszystkie lakiery tej marki, które miałam okazję przetestować, sprawdziły się pod tym względem idealnie. Nie mogę się do niczego przyczepić.

Do pełnego krycia w przypadku lakieru Maga Szmary Mary, wystarczają 2 warstwy.
Na zdjęciach widzicie go jeszcze bez topu w świetle słonecznym 🙂
Piękny prawda?

Maga Szmary Mary

 

Maga Szmary Mary – zdobienie

 

Maga Szmary Mary

 

Tym razem zdecydowałam się na bardzo proste zdobienie. Sięgnęłam po płytkę Clear Jelly Stamper CjS-56 Got Plaid? na której, poza czterema wzorami całopaznokciowymi, mamy różnej grubości kreski. Gładkie, przerywane etc. Po prostu 😉
Zamiast robić typowy tartan czy inne kratki, postawiłam na proste paseczki w dwóch kolorach. I tutaj przyszły mi z pomocą dwa lakiery stemplowe Colour Alike: Arcadia i Pink Lavender.

Maga Szmary Mary

 

Nie było to moją intencją, ale chyba wyszło mi zdobienie nieco świąteczne 😉
Czy tylko mi tak się ono kojarzy? 😀

Tak czy owak, mam nadzieję, że Wam się spodoba.
Koniecznie dajcie znać.

Maga Szmary Mary

To tyle na dziś 🙂
Jak Wam się podoba bohater dzisiejszego posta?
Miałyście już może okazję poznać lakiery tej marki?

PODOBNE POSTY

4 komentarze

  1. Nie mogłam się oprzeć i kupiłam sobie ten lakier 😀 Piękne swatche przygotowałaś! A zdobienie faktycznie kojarzy się świątecznie – wygląda trochę jak ozdobny papier do pakowania prezentów 🙂

    1. To mam nadzieję, że bedziesz z niego tak zadowolona jak ja ? Ps. Dziękuję ?