Mani inspirowany pracami jjjusti / Inspired manicure

Dzisiejszy mani zainspirowany został pracami jjjusti, która dla mnie jest mistrzynią wielowarstwowego stemplowania. Pięknie łączy ze sobą kolory i różne stempelki, tworząc niesamowitą całość..

Coś niesamowitego. Polecam zajrzenie na jej bloga.

Mój mani to lakier Silcare 68 jako baza, do tego gąbeczką odrobina kilku innych dość jasnych kolorków, a na to stemple z płytek różnych firm, których nazw ani numerków niestety nie spisałam..

Początkowo mani zupełnie mi się nie podobał, ale po całym dniu noszenia go nawet przypadł mi do gustu.. No i zebrał sporo miłych komentarzy, co mnie mile zaskoczyło..
Niestety na zdjęciach nie wyszedł idealnie (wiem, wiem, znów narzekam na to samo, ale nadal nie udało mi się wypracować zdjęć w sztucznym świetle z których byłabym zadowolona. Chyba muszę się zaopatrzyć w inne żarówki i parasolkę, bo z namiotem nie bardzo umiem się dogadać)
No ale nic.. Pokażę to co mam.
Dajcie znać co o tym myślicie 🙂

Today’s manicure was inspired by the work of jjjusti, who is a master of multi-layered stamping. She combines colors and images perfectly, creating amazing manicures..

She is great. You should check out her blog.

The base colour for my manicure is Silcare 68. Then I added some light colors with a sponge to create a background for my stamps. Unfortunately I did not write down the names of the plates I used here. Sorry guys.

At first I wasn’t satisfied with this manicure at all, but then I began to like it. I was actually surprised to get many positive comments on it not only at work, but also from my mom 🙂
Unfortunately the pictures are not good again (I know, I know, I keep complaining about it, but despite constant work on the quality of my pictures, I am still not happy with them at all. I think I will have to change the light and maybe buy a special umbrella, cause the lightbox is not really working for me)
Anyway. I will show you what I’ve got. 
Let me know what do you think 🙂

PODOBNE POSTY

27 komentarzy

  1. Dziękuje za tyle komplementów pod moją osobą:):) Bardzo mi się podoba Twoja wersja stempelkowego mixu:) Również kojarzy mi się bardzo hawajsko:D Fajny klimat:)

  2. Świetnie, bardzo podoba mi się taki styl 🙂 Niby bałagan, ale wszystko do siebie pasuje! Sama muszę kiedyś spróbować 🙂