Mani prawdziwej Orly-maniaczki

Hej kochani..

Dziś mam dla Was mani godne prawdziwej lakieromaniaczki, a może raczej Orlymaniaczki.. 😀
Nie dość, że przedstawia on same malutkie buteleczki lakierów, to jeszcze do jego użycia użyłam aż 16 różnych lakierów: 15 Orly i stemplowej czerni Konad..

Wzór pochodzi z płytki Bundle Monster BM-619. Linie w nim są niezwykle cienkie i nie ukrywam, że trudno było mi go idealnie pobrać, ale z grubsza się udało..

Bazą do mojego mani był neonowy żółtek z najnowszej kolekcji Orly PCH, czyli Road Trippin.
Reszta lakierów posłużyła mi do kolorowania buteleczek na obu dłoniach..

Zerknijcie na efekt końcowy i koniecznie podzielcie się opinią 🙂

[ENG]
Hello.


Today I prepared a manicure worthy of a real polishmaniac or more precisely Orlymaniac 😀
Not only are there lots of small polish bottles, but also it was made with 16 different polishes, 15 of which were by Orly and only 1 by Konad.


The design comes from Bundle Monster plate BM-619. This design has very fine lines that were difficult to pick up, but I managed to get it done after a few tries.


My base colour is neon yellow called Road Trippin, whcih comes from Orly’s newest collection PCH.
The rest of the polishes I used to colour the bottles.


Take a look at the pictures and let me know what you think 🙂

Użyte lakiery. Było ich tak dużo, że odpuszczę sobie ich wypisywanie i wrzucę Wam dokładne fotki 🙂

[ENG]
Polishes used. There were so many of them I decided to forego listing them all. Instead there are pictures of all of them, so you can check them out.

PODOBNE POSTY

24 komentarze

  1. O maamunciu,jestem pod ogromnym wrażeniem, to zdobienie to kwintesencja zycia kazdej lakieeromaniaczki,tyle lakierów a tak mało paznokcie, cudowne!!! ?

  2. Ten wzór jest idealny! Bardzo mi się podoba całe zdobienie i, tak, jak powiedziała Marzena – tak dużo lakierów i pomysłów, tak mało paznokci 😛

    1. Oj tak.. Pomysłów na mani, płytek, lakierów itd mam masę, tylko kiedy to wszystko na paznokcie wrzucić?

  3. Ależ pozytywne mani! Od razu patrząc na takie pazurki ma się uśmiech na twarzy. Podziwiam za kolorowanie tych mini buteleczek i to na obu dłoniach 🙂

    1. Prawda. Orly to jedna z największych moich kolekcji.. Przebijają je jeszcze China Glaze. Colour Alike i El Corazon mam chyba podobne ilości..

  4. Mani z kolorowanymi lakierami chodzi mi po głowie ho ho… i jeszcze dłużej. Ale nie prędko je zrobię 😛 Dobrze, że chociaż u Ciebie mogę się napatrzeć 😀 Mani super!