Mistero Milano Coral Rose 1062

Mistero Milano Coral Rose

 

 

Dziś coś nietypowego dla mnie, czyli hybryda 😉
Czasem pojawiają się one na blogu, ale raczej sporadycznie, a to z tego względu, że osobiście hybryd nie noszę. Lubię zbyt częste zmiany mani by chodzić dwa tygodnie w jednym kolorze.
Ale troszkę lakierów hybrydowych w swoich zbiorach mam, więc będę Wam czasem pokazywała ich swatche i pisała kilka słów o tym jak mi się je aplikowało. Z oczywistych względów nie powiem Wam jednak jak z ich trwałością. Tym niemniej mam nadzieję, że swatche komuś się przydadzą, zwłaszcza że tego konkretnego koloru mało jest w necie.

 

Mistero Milano Coral Rose

 

 

Mistero Milano Coral Rose

 

Mistero Milano Coral Rose to pastelowy, koralowy kolorek o kremowym wykończeniu. Myślę, że znajdzie wielu zwolenników. Solo dla mnie osobiście, to zbyt “spokojny” odcień, więc bez zdobienia bym go raczej nie nosiła, nawet gdyby był to lakier klasyczny.
Myślę jednak, że z białym lub czarnym stemplem albo jakimiś ręcznie malowanymi kwiatkami wyglądałby całkiem fajnie 🙂

Formuła

 

Formuła tego lakieru jest taka dość “puszysta” i całkiem przyjemna w aplikacji. Zanotowałam minimalne smużenie, ale przy tego typu odcieniach, to niestety dość częsty problem. W każdym razie nie było to na tyle wyraźne, by stanowiło dla mnie minus.

Krycie uzyskujemy po dwóch warstwach.

Czas utwardzania (według producenta) to 15-90 sekund w lampie LED lub 120 sekund w lampie UV.

Mistero Milano Coral Rose

 

Lakier dostępny jest w 6 ml buteleczkach za 29,90 zł.
Kupicie go TUTAJ.

Jak Wam się podoba ten odcień?

PODOBNE POSTY

4 komentarze

  1. Fajny jest ten kolorek, ale mam bardzo podobne zdanie do Twojego. Dla mnie jest to fajna baza pod coś, nawet jakiś wzór pokolorowany lub z błyszczącymi elementami super by się tutaj sprawdził 🙂

  2. No właśnie to smużenie o którym wspomniałaś chyba delikatnie miejscami widać – cóż, taki niestety jest bardzo często problem z podobnymi kolorami. Masz rację, że jest to odcień, który będzie miał wielu zwolenników – sama chętnie nosiłabym taki kolor 🙂