Mollon PRO Classic Beauty – 232 Misaki

Mollon Pro Classic Beauty

Hej kochani.

Kto śledzi mnie na Instagramie, ten już pewnie widział, że niedawno trafiła do mnie najnowsza kolekcja lakierów hybrydowych  Hybrid Shine marki MOLLON PRO o nazwie Classic Beauty.

Na początek kilka słów od producenta na temat tej serii:

HYBRID SHINE SYSTEM – COLOR UV/LED 

Hybrid Shine System UV/LED to nowa generacja hybrydowych lakierów do paznokci, które nie niszczą płytki, dodatkowo wzmacniając ją i zabezpieczając przed pękaniem. Unikatowa formuła lakieru zawiera nowoczesne fotoinicjatory, które umożliwiają skuteczną polimeryzację we wszystkich rodzajach lamp: UV, LED i CCFL. Hybrid Shine System to trwała, lakierowo-żelowa formuła, która utrzymuje się na paznokciach do 3 tygodni!

Lakiery są też 3-free, czyli nie zawierają formaldehydu, toluenu i DBP

Cena 8 ml buteleczki to 35 zł.
Kolekcję możecie kupić TUTAJ.

Mollon Pro Classic Beauty

Jak widzicie, w skład kolekcji wchodzi 6 odcieni:

  • 230 Dorothee
  • 231 Sakura
  • 232 Misaki
  • 233 Crimson
  • 234 Clarisse
  • 235 Chatoiement Dore

Trzeba marce przyznać, że kolekcję skomponowano bardzo rozsądnie. Mają to być kolory zaliczane do “ponadczasowej klasyki” i tak faktycznie jest (z jednym małym wyjątkiem według mnie). Trzy pierwsze odcienie to stonowane, bezpieczne nudziaki, idealne na co dzień zarówno do szkoły, jak i do pracy. A po przyozdobieniu można z nich także zrobić coś bardzo fajnego i wcale nie nudnego.

Następnie mamy dwie czerwienie, do których nikogo chyba przekonywać nie trzeba. Czerwień to lakier, którego w kobiecych zbiorach zabraknąć nie może, a te tutaj obie są cudne.

Ostatni odcień to złoto, które ma dodać stylizacji blasku. Tak przynajmniej opisuje to Mollon. Mi osobiście ten odcień z całej kolekcji podoba się najmniej. Mimo że to wcale nie jest takie kichowate żółte złoto, to po prostu nie sądzę by był to odcień ponadczasowy.. Ale to oczywiście rzecz gustu.

Dokładniej o poszczególnych odcieniach opowiem Wam przy okazji recenzji każdego z nich, a póki co zapraszam do obejrzenia swatchy na wznornikach i na recenzję pierwszego z kolorów  🙂

Mollon Pro Classic Beauty

Mollon Pro Classic Beauty

 

Na pierwszy ogień odcień, który najbardziej spodobał się Lakierowniczce, czyli 232 MISAKI.
Misaki to jasny nudziak, z różowo-fioletowymi nutami, o kremowym wykończeniu. Bardzo ładny kolorek zarówno solo, jak i pod zdobienia.
Formuła tego lakieru jest dość luźna, co mi osobiście bardzo odpowiada. Nie miałam problemu z aplikacją czy obkurczaniem.
Czas utwardzania to odpowiednio: 120 sekund w lampie UV, 60 sekund w lampie LED lub 90 sekund w CCFL.

Na zdjęciach widzicie 2 warstwy, ale myślę że idealnie byłoby dać 3 cienkie, bo pod pewnymi kątami minimalnie końcówki dało się dostrzec.

No nic . Tyle gadania. Teraz zobaczcie zdjęcia 🙂

Mollon Pro 232 Misaki

Mollon Pro 232 Misaki

Mollon Pro 232 Misaki

Mollon Pro 232 Misaki

 

Na koniec bardzo prościutkie zdobienie z użyciem płytki Twirls & Swirls 01 marki Lina oraz bieli stemplowej od Twinkled T.

 

Zdobienie na Mollon Pro 232 Misaki

Mollon-Pro-232-Misaki-Twirls-Swirls

Mollon-Pro-232-Misaki-Twirls-Swirls

Jak Wam się podoba ten odcień?
A może macie innych faworytów?

Koniecznie dajcie znać.

 

PODOBNE POSTY

5 komentarzy