Motyle – czyli mam nadzieję, że idzie wiosna ;)

motyle

Na dworze co prawda jeszcze zimo, ale pierwszy dzień kalendarzowej wiosny powolutku się zbliża, dlatego dziś mam dla Was mani o wiosennej tematyce właśnie. Moje zdobienie zdecydowanie nie należy do klasycznych mani wiosennych, bo utrzymane jest w ciemnej tonacji, ale kto powiedział, że takie zdobienia muszą być pastelowe, jasne  czy neonowe? 🙂

 

Motyle 🙂

Motyle na Orly Liquid Vinyl

Bazą do tego mani został czarny kremowy Orly Liquid Vinyl. Do pełnego krycia wystarczyły mi dwie cienkie warstwy.

Motylki tym razem nie są kolorowane. Użyłam tu płytki layeringowej (czy ktoś wie czy jest jakaś nasza nazwa na takie płytki?) marki Clear Jelly Stamper o nazwie Flower and Butterfly i numerku CjS-01.

Kooocham layeringowe wzory, ale jednocześnie nienawidzę faktu, że tak wiele lakierów sprawia mi tu trudność. Nie wiem czy tylko ja tak mam, że walczyć muszę strasznie by coś zadziałało jak trzeba? Albo raz działa, a za chwilę przestaje.. No ręce mi czasem opadają 😉  Jak znacie lakiery, które absolutnie bezproblemowo współpracują z przejrzystymi stemplami, to koniecznie dajcie znać w komentarzach..

Ja tymczasem oczywiście nie zamierzam się poddawać. Będę szukać i testować, bo widzę w tych wzorach przyszłość 😉

Motyle

Do stworzenia motylków użyłam lakierów stemplowych trzech firm: B. Loves Plates (BLP28 i BLP39), Twinkled T (biel i czerń) i Born Pretty Store (fiolet, zieleń, srebro).  Stemplowałam stemplem UberChic o krótkim trzonku.
Same motylki wyglądały jakoś tak biednie, dlatego na koniec dodałam sondą troszkę kropek i taki efekt końcowy już mi się podobał.

A Wy co sądzicie? 🙂

Motyle

PODOBNE POSTY

9 komentarzy

 1. Myślałam, że to naklejki *.* są przecudne, kolory obłędne!

 2. Wiemy, wiemy 😉 romantyczne wzorki na czarnym tle to jest TO !
  Ja pacnęłabym pod motylki delikatny motyw listków z płytki listkowej BLP, ale i te kropki robią dobrą robotę.

  Proponuję konkurs honorowy ( bez nagród 🙂 ) na polską nazwę layeringu.
  Zaczynam:
  – „stempel +”- 😉 ?

 3. Bardzo fajnie motyle wyglądaja na czarnej bazie 😉 mam nadzieję, że zrobi się w końcu cieplej 😉