Neonowa petarda, czyli Neess Kobieta Kot 7584

Neess Kobieta Kot

Dzisiaj dla odmiany pokażę Wam lakier hybrydowy. Tym razem będzie to coś od Neess, a konkretniej Neess Kobieta Kot o numerku 7584.
Ten lakier to prawdziwa petarda jeśli chodzi o kolor. Jestem w szoku, że mój aparat tak fajnie go złapał, bo ten neon dawał po oczach dość mocno, a z takimi kolorami aparaty często sobie nie radzą.

Fotki celowo zostawiłam bez żadnej obróbki kolorystycznej żeby pokazać go dokładnie tak jak go uchwyciłam.
Ja osobiście takie odcienie uwielbiam. Mega soczyste, intensywne. Bomba!

 

Neess Kobieta Kot

 

Lakier jest dostępny w dwóch pojemnościach: 4 ml i 8 ml. Tą mniejszą pojemność kupicie za 17,99 zł (aktualnie promocja 15,99 zł), a tą większą za 29,99 zł.

Kupicie je oczywiście na stronie NEESS.

Neess Kobieta Kot

Nie nakładałam też topu żeby pokazać jakie ma wykończenie, zwłaszcza że w takim satynowym macie nawet bardziej mi się podobał aniżeli w połysku. No ale wiadomo. Wystarczy dodać top i będzie błyszczał, że aż miło.

Neess Kobieta Kot


Formuła tego lakieru była przyjemna
. Nie miałam problemu z malowaniem, aplikowało mi się ten lakier bardzo dobrze. Do pełnego krycia potrzebowałam dwóch warstw.

Trwałości nie sprawdzałam, bo hybryd na dłuższą metę niestety nadal nie noszę. Lubię zbyt częste zmiany i nie zanosi się żeby w najbliższym czasie coś tu się zmieniło 😉 No chyba, że na wakacje będę jechała, wtedy hybryda będzie jak znalazł 🙂

Neess Kobieta Kot

Dla przypomnienia pokażę Wam też zdobienie jakie kiedyś na nim robiłam KLIK   🙂

Czerń stemplowa Beauty Bigbang

Co sądzicie o tym lakierze? 🙂 Podoba Wam się?

PODOBNE POSTY

8 komentarzy

  1. chyba tu dawno nie byłam bo widzę nowy design bloga, tzn. nagłówek 🙂
    ja aktualnie też mam hybrydę, podoba mi się kolor w połączeniu ze stemplem, hipnotyzujący wzór 🙂

  2. Faktycznie ten lakier to petarda. Dodatkowo ta neonowa baza jeszcze bardziej została podkreślona przez kontrastowy czarny wzór i pogłębiła ten efekt 😉

  3. It’s really a vibrant colour! I think I could never wear it alone on my nails, but I could definitely wear it with the stamping that you made, it looks so eye-catching! Beautiful! 🙂

  4. OMG!!! Obłędny kolor 🙂 Ja właśnie zaopatrzyłam się w bazę peel-off tej firmy. Musze rozejrzeć się za lakierami 😀