Nicole Diary 088 – recenzja

Hej. Ostatnio doszło do mnie sporo nowych płytek ze sklepu Born Pretty Store i dziś chciałabym pokazać Wam pierwszą z nich, a mianowicie Nicole Diary 088.

Płytka kosztuje $2,99, ale jak już zapewne wiecie, w sklepie BPS często są różne promocje. Obecnie można ją kupić za $1,79.
Znajdzie ją TUTAJ.

Ta płytka to mix małych wzorów kwiatowych i kilku motylków z całym rzędem podłużnych wzorów, które można wykorzystać na wiele sposobów.

Wzory odbijają się ładnie, choć w przypadku mojego testowego mani, robionego przejrzystym stemplem, da się zauważyć pewne niedociągnięcia. No ale nie jest to wina samej płytki.

Do swojego testowego zdobienia, jako bazy, użyłam lakieru Colour Alike 698 Soybean. Wzór odbijałam również lakierami Colour Alike, a konkretnie: 107 Good i 112 Tides.
Całość utrwalona topem.

Jak Wam się podobają tego typu wzory? Ja jakiś czas temu dość intensywnie szukałam takich “paseczkowych” właśnie i choć początkowo wybór był niewielki, to teraz pokazały się one u kilku sprawdzonych producentów, co mnie bardzo cieszy. Z pewnością będą się u mnie w przyszłości pojawiały 🙂

Na dziś to tyle. Miłej niedzieli kochani 🙂

Przypominam, że korzystając z kodu YJL91 możecie dostać 10% rabatu na zamówienie w sklepie BORN PRETTY STORE. Wysyłka nierejestrowana jest darmowa.

For all of you nail art  fans, here is the 10% off code for your orders from Born Pretty Store – YJL91

banner

PODOBNE POSTY

2 komentarze

  1. Te luźne kwiatki są ok, ale to właśnie te paseczkowe wzory przyciągnęły moją uwagę jako pierwsze. Śliczne testowe mani 😉